Чохли для glo pro

Чохли для glo pro

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™
Як захистити свій glo pro від механічних ушкоджень? Питання актуальне, адже електронний девайс — такий само крихкий пристрій, як мобільний телефон або планшет. Для того щоб зберегти ваш пристрій для нагрівання тютюну були розроблені спеціальні захисні чохли для glo pro*

Які бувають чохли для моделі glo pro

Власники моделі pro можуть вибрати аксесуар, виходячи зі своїх уподобань: в асортименті представлені силіконові, шкіряні або текстильні варіанти в різних кольорах.

  • Шкіряний чохол для glo pro має тверду пластикову основу і покриття з натуральної шкіри. В чохлі передбачений виріз для кнопки управління і підключення кабелю зарядного пристрою. Модель пропонується в чорному, біло-синьому або червоному кольорах.
  • Текстильний чохол для glo pro також має пластикову основу. Такий аксесуар допоможе пом'якшити падіння, зменшити вплив морозів, а також захистить пристрій glo від подряпин і забруднення. Чохли мають градієнтне забарвлення і представлені в сірому, синьому і помаранчевому відтінках.
  • Силіконові чохли для glo pro не мають пластикової основи. Завдяки цьому пристрій практично не збільшується в розмірах і залишається компактним. Завдяки силікону glo не буде ковзати в руках, до того ж він робить пристрій дуже приємним на дотик. Чохол із силікону можна купити в чорному, бузковому, фіолетовому, синьому, червоному і зеленому кольорах. 

 

*Ця продукція призначена для використання виключно з glo pro.