Стіки neo™ демі: тютюн зі смаком тропічних фруктів, ягід або ментолу

Стіки neo™ демі: тютюн зі смаком тропічних фруктів, ягід або ментолу

Це  стіки neo™*, що використовуються з пристроєм для нагрівання тютюну glo. Демі стіки містять на 30% більше тютюну та різні смаки у поєднанні із класичним тютюновим ароматом. 

Це стіки neo™*, що використовуються з пристроєм для нагрівання тютюну glo. Стіки формату демі підходять тільки для пристрою glo™ hyper та не можуть використовуватись із девайсами інших моделей, адже мають на 15% більший розмір за стіки у форматі нано. До того ж, демі стіки містять на 30% більше тютюну та різні смаки у поєднанні із класичним тютюновим ароматом. Наприклад, наразі є такі смаки:

  • TERRACOTTA TOBACCO - насичений смак тютюну високої якості з легкими кремовими нотами й таким же ніжним післясмаком. Ці стіки чудово доповнять перерву з кавою або вершковими напоями.
  • REDBERRY PASTEL - смак ментолу освіжає та добре поєднується зі смаком класичного якісного тютюну. Також стік має капсулу зі смаком червоних ягід. Такий смак може в когось асоціюватися із гарячим або холодним чаєм, лимонадами, соками.
  • BRILLIANT BERRY - смак традиційного тютюну з присмаком ягід. Також має капсулу зі смаком лісової ягоди і спеціальний фільтр із солодким присмаком. 
  • MAGNETIC PINEAPPLE - смак тропічних фруктів — що може ще більше нагадувати про відпустку? Стік із таким смаком буде доречним на літній терасі, з коктейлем чи соком та гарним настроєм.

Стіки призначені для пристрою glo™ hyper:

Девайс glo™ hyper нагріває тютюн до 240+5оС в режимі Standard, водночас не спалюючи його. Модель hyper має 2 режими роботи — Standard та Boost. Завдяки ним можна керувати насиченістю смаку, змінювати температуру чи швидкість нагрівання стіків.

Переваги використання glo™ hyper:

  1. При використанні пристрою виділяється на 90% менше токсинів, ніж у димі звичайної сигарети**
  2. Нагрітий тютюн, на відміну від спаленого, зберігає максимум смаку, при цьому виділяє менше неприємного запаху***
  3. Стильний дизайн перетворює девайс на аксесуар, яким не кожен може похвалитися. Якщо чохол для телефону, сумка чи прикраса можуть бути в кожного, то glo™ hyper — це ще новинка, на яку звертають увагу люди навколо.
  4. Не потрібно шукати, куди діти попіл, як це буває зі звичайною сигаретою, адже він не утворюється при використанні девайсу****.
  5. Можливість спробувати щось нове замість сигарет: новий спосіб споживання тютюну, нові смаки, нові відчуття. 

У комплекті з glo™ hyper вам знадобляться щіточка для очищення пристрою, зарядний пристрій, інструкція з використання та стіки для нагрівання. Усе це входить до стартового набору. До того ж,  glo™ hyper можна замовити для тест-драйву, завітавши на сайт myglo.com.ua.


* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.
** Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloтм. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
***У порівнянні зі звичайною сигаретою  під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
****Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.