glo™ святкує 5 років в Україні: унікальні пропозиції для учасників o’go Club

glo™ святкує 5 років в Україні: унікальні пропозиції для учасників o’go Club

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.  

 
Новітня технологія нагрівання тютюну glo™ зʼявилася в Україні у 2018 році  й уже протягом 5 років надає повнолітнім споживачам нікотиновмісної продукції якісні товари та сервіс. За цей час на українському ринку з'явилися 13 пристроїв для нагрівання тютюну — від першого glo™ 2.0 до найсучаснішого Hyper X2 Air, 24 смаки стіків* та відкрилися 54 фірмові простори  glo™  по всій країні.  

Упродовж 5 років бренд glo™ в Україні постійно розвивався, щоб стати ще зручнішим та більш інноваційним. Тому з нагоди дня народження ми хочемо подякувати всім: і тим, хто був з нами всі ці роки, і тому, хто щойно приєднався до дружнього комʼюніті.  

  
Спеціальні пропозиції до дня народження  

Активація завершилася 24 вересня 2023 року. Дякуюємо всім учасникам за активніть! 


На офіційному сайті ти не знайдеш акції на glo™ (згідно вимог чинного законодавства), проте там регулярно доступні спеціальні сервіси та пропозиції від o’go Club, список яких до 5-річчя суттєво розширився.  

Для тебе розроблені кілька нових механік, які допоможуть накопичити додаткові XP. Бери участь та обмінюй накопичене на:   

— сертифікати на знижки у понад 15 партнерських магазинів. Серед них Rozetka, «Сільпо», «Епіцентр», MEGOGO, OKKO, WOG, мобільні оператори та багато інших;  

— різноманітні аксесуари до твого девайса;  

— брендований мерч o’go клуб;  

— і найголовніше: сучасні гаджети, такі як Apple AirPods або Iphone 14.   

Конвертація при обміні  проста та зрозуміла, адже 1 ХР = 1 грн.  


Тож розберімося, що приготував glo™. Зверни увагу, що пропозиції відмінні за періодом проведення. 

  • Тест на знання продукції. Перевір свої знання про історію девайсів за допомогою інтерактивного тесту. Дай правильні відповіді на три запитання та одразу отримуй 30 XP на рахунок. Період дії — 13–19 вересня 2023 року.   
  • Додаткові XP за друзів. Ділися своїм промокодом glo™ з друзями та отримуй 500 замість 350 балів за кожного нового користувача, який приєднається до комʼюніті бренду та зареєструє девайс. Запрошений друг, як завжди, отримає одразу 350 ХР на свій рахунок. Код ти можеш згенерувати у будь-який час в особистому кабінеті сайту, або ж через PWA — застосунок «Мій glo». Період дії — 18–23 вересня 2023 року.
  • Отримуй ХР у «Майстерні». Якщо ти ще не приєднався до телеграм-каналу «Майстерня», то саме час це зробити. Там ти можеш проявити креатив та зібрати додаткові XP, а прямо зараз у комʼюніті проходить серія марафонів, де можна накопичити чималу кількість ХР.  
  • 250 XP за відгуки. Продовжуй допомагати нам розвиватися. Скануй пачки та залишай відгуки про продукцію neo™ та Kent. На день народження glo™ за перші 5 відгуків ти отримаєш по 50 XP. Така можливість буде доступною лише один день — 18 вересня 2023 року. 
  • Підписка на стіки з фіксацією ціни. Тепер можеш не переживати, що ціни на стіки зростуть. Оформлюй підписку на подовжений термін — до 5 місяців із фіксацією вартості. Таким чином можна отримувати від 2 до 5 блоків стіків щомісяця. Пропозиція діє 13–24 вересня 2023 року.   

Зверни увагу, що бренд дотримується чинного законодавства Україні, а тому на сайті «знижки на гло» відсутні, проте ти завжди можеш вигідно придбати новий пристрій онлайн або у фірмових просторах glo™.  

  
Залишайся з нами!  

Святкуючи день народження glo™ в Україні, ми щиро дякуємо всім, хто користується пристроями для нагрівання тютюну, адже бренд працює та розвивається заради своїх користувачів. Команда постійно шукає рішення, аби зробити продукти й сервіс іще кращими.  

На офіційному сайті glo™ регулярно з'являються новинки, тому стеж за офіційними ресурсами, аби не пропустити нічого цікавого. А нова платформа для однодумців o’go Club продовжуватиме рекомендувати тобі спеціальні пропозиції. До речі, оформити замовлення ти можеш на офіційних сайтах з доставкою «Новою поштою» по всій Україні.  

  
* Умови спеціальних пропозицій «День народження glo™» читай за посиланням 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.