Усе, що потрібно знати про оновлений glo Club

Усе, що потрібно знати про оновлений glo Club

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Бренд glo™ розвивається разом зі своїми користувачами. За останній час glo Club із звичайної програми лояльності перетворився на справжнє комʼюніті юзерів glo™, яке продовжує змінюватися, адже наша головна мета — постійно покращувати твій досвід користування. Так ми створили glo XP — спеціальні «очки досвіду», які нараховуються за певні дії у всесвіті glo™. Чим більше glo XP — тим більше пропозицій для тебе.  

Саме час розібратися в усьому, що змінилося.      

Що таке glo Club?   

glo Club — це програма лояльності glo™, яка дозволяє тобі накопичувати glo XP за покупки* на нашому сайті та в наших фірмових магазинах-студіях за приведених друзів**, а також за участь в активностях, які ми анонсуємо пізніше. Ти також отримуєш glo XP за відгуки про свій досвід використання продукції та її якість. Для цього потрібно відсканувати пачку*. Нещодавно ми оновили функції та можливості glo Club, аби наше комʼюніті отримувало ще більше переваг від користування девайсами glo™.    

Як отримати glo XP?  

Головне правило: ти отримуєш glo XP за кожну витрачену гривню на сайті*. Зробити це легше, ніж будь-коли: glo XP автоматично привʼязуються до твого акаунту, тож не забудь авторизуватися на сайті. Придбав нові стіки? Відповідай на запитання щодо свого досвіду користування та отримуй за це додаткові glo XP.  

Та користуватися glo™ краще з друзями, адже найбільша кількість glo XP нараховується за приведеного друга**. За першого ти отримаєш одразу 128 glo XP, а за кожного наступного нагорода зростає. Зможеш привести 4 чи більше? Тоді лови 320 glo XP на рахунок за четвертого та всіх наступних друзів. До того ж, тепер ти можеш ділитися своїми glo XP з іншими*** — зробити це можна у кілька кліків на сайті.    

Зручно з підпискою glo™  

З 1 червня 2022 року glo Club отримує ще одне важливе оновлення — сервіс підписки на стіки нарешті починає роботу. Підписка гарантує, що тобі не доведеться шукати обрані стіки по всьому місту. Ти отримаєш їх вчасно, з доставкою та без зайвих ускладнень. І головне: оформлюючи підписку, ти фіксуєш ціну на стіки на термін від 3 до 4 місяців при замовленні від 2 до 5 блоків. Оформлювати замовлення щомісяця не потрібно. Є підписка — немає клопоту. При цьому припинити підписку можна в будь-який момент.   

На що я можу обмінювати glo XP?  

Перейдемо до головного — клубних пропозицій, на які ти можеш розраховувати, обмінюючи glo XP. Можливостей багато. Обміняти glo XP можна по-різному: купити девайс зі знижкою або обрати стильні аксесуари: дизайнерські футболки, автомобільні контейнери для стіків, набори для подорожей з подушкою та маскою для сну та багато іншого.   

Каталог клубних пропозицій для спільноти glo™ також продовжує розширюватися. Останнє нововведення — у каталог додалися різноманітні сертифікати. Тепер ти можеш обміняти свої glo XP на картки у популярні мережі магазинів або розважальні центри. Наприклад, одні з перших сертифікатів, які незабаром зʼявляться у нашому каталозі, можна буде використати у магазинах «Сільпо», «Фора», АЗС Okko та інших мережах, якими ти користуєшся щодня.   

Але це лише початок. Не забувай перевіряти каталог клубних пропозицій, щоб не пропустити приємні оновлення.   

Долучайся до glo Club та лови нові можливості вже зараз!  

  

* glo XP не нараховуються за купівлю тютюновмісних виробів для електричного нагрівання.  

** друзі — повнолітні споживачі тютюнових або нікотиновмісних виробів.  

*** зареєстровані учасники програми Glo Club.