Чому потрібно обрати девайси від glo для споживання тютюновмісних стіків?

Чому потрібно обрати девайси від glo для споживання тютюновмісних стіків?

Який пристрій для нагрівання тютюну glo використовувати разом зі стіками, чим вони примітні, та чому стіки neo непотрібно використовувати окремо від пристрою.

Система нагрівання тютюну glo працює на основі інноваційної технології нагрівання тютюнових стіків. Вони розрізняються для різних пристроїв, а також представлені широкою лінійкою смаків. Використовувати їх можна тільки разом із девайсами для нагрівання тютюну. 

Який пристрій для нагрівання тютюну використовувати разом зі стіками 

Кожен девайс у лінійці має свої особливості, причому під час експлуатації вам необхідно користуватися тільки тютюновими стіками neo певного формату. Наприклад, якщо вони підходять для glo pro, їх не можна використовувати разом з glo hyper, і навпаки. У цьому випадку система нагрівання тютюну буде працювати неправильно, що негативно відіб’ється на вашому досвіді використання продукції бренду glo. 

Завжди вчасно заряджайте пристрої для нагрівання тютюну, оскільки на одному заряді вони пропрацюють до 20 сесій*. Не забувайте також періодично чистити девайси, оскільки циліндрична камера для нагрівання може з часом забруднюватися частками тютюну або пилом. 

Чим примітні системи нагрівання тютюну glo 

Існує достатньо причин, чому тютюнові стіки neo треба використовувати тільки разом із відповідними пристроями glo. Наприклад, вони: 

  • Можуть мати певний смак, який розкривається тільки в тому випадку, якщо використовувати пристрій для нагрівання тютюну. Те ж стосується капсул із додатковими смаками, якщо вони передбачені. 
  • Мають спеціальне просочення, яке необхідне для правильної роботи девайса та рівномірного нагрівання стіків. 
  • Створюються з високоякісного тютюну Вірджинія, який був оброблений і підготовлений спеціальним чином саме для нагрівання, а не спалювання. 
  • Не залишають неприємного тютюнового запаху на одязі та волоссі. 

Чому стіки neo непотрібно використовувати окремо від пристрою 

Основна частина будь-якої сигарети — це тютюн.  Під час процесу куріння тютюн спалюється повністю, й одночасно з цим утворюється дим.** 

Схожим чином діє й система нагрівання тютюну glo, але стіки не згоряють, а тільки нагріваються до певної температури — вона залежить від обраного режиму (250–280°С). Водночас утворюється насичений нікотином аерозоль. 

Іншими словами, якщо використовувати стіки neo як сигарету, тютюн буде спалюватися, а не нагріватися. З огляду на те, що ці продукти категорично не призначені для такого використання, ваш досвід знайомства з glo може виявитися негативним. 

Якщо у вас залишилися додаткові питання, звертайтеся до співробітників нашого call-центру за контактними телефонами 0 (800) 50–90–80 або 8008.*** 

 

* При використанні в режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача. 

**Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну.  Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

*** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.