Чому потрібно обрати девайси від glo™ для споживання тютюновмісних стіків?

Чому потрібно обрати девайси від glo™ для споживання тютюновмісних стіків?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Система нагрівання тютюну glo™ працює на основі інноваційної технології нагрівання тютюнових стіків. Вони розрізняються для різних пристроїв, а також представлені широкою лінійкою смаків. Використовувати їх можна тільки разом із девайсами для нагрівання тютюну. Розказуємо чому.  

Чим примітні системи нагрівання тютюну glo 

glo™ — це пристрої для нагрівання тютюну, які дозволяють споживати нікотин без горіння та попелу*. В основі роботи всіх девайсів бренду — інноваційна технологія нагрівання тютюну. 

Всередині стильних моноблоків glo™ знаходиться камера для нагрівання стіків, що має циліндричну форму. Саме у цю камеру вставляється тютюновий стік, який нагрівається до температури від 240 °C до 280 °C (залежно від вибраного режиму Standard або Boost). Коли стік нагрівається, він виділяє насичений нікотином аерозоль, що дає можливість повнолітнім користувачам споживати нікотин без горіння та попелу*, а також без сигаретного диму**.   

Чому стіки neo не можна використовувати окремо від пристрою 

Існує достатньо причин, чому тютюнові стіки neo™ треба використовувати тільки разом із відповідними пристроями glo™. Наприклад, стіки:  

  • Створюються з високоякісного тютюну Вірджинія, який був оброблений і підготовлений спеціальним чином саме для нагрівання, а не спалювання.  
  • Мають спеціальне просочення, яке необхідне для правильної роботи девайса та рівномірного нагрівання стіків.  
  • Можуть мати певний смак, який розкривається тільки, якщо використовувати пристрій для нагрівання тютюну. Те ж стосується капсул із додатковими смаками, якщо вони передбачені.  

Основна частина будь-якої сигарети — це тютюн. Під час процесу куріння тютюн спалюється повністю, й одночасно з цим утворюється дим.**  

Схожим чином діє й система нагрівання тютюну glo™, але стіки не згоряють, а тільки нагріваються до певної температури — вона залежить від обраного режиму (240–280°С). Водночас утворюється насичений нікотином аерозоль.  

Іншими словами, якщо використовувати стіки neo™, як сигарету, тютюн буде спалюватися, а не нагріватися. З огляду на те, що ці продукти категорично не призначені для такого використання, досвід використання glo™ може виявитися негативним. 

Який пристрій для нагрівання тютюну використовувати разом зі стіками  

Сьогодні ти можеш обрати одну із шести моделей пристроїв для нагрівання тютюну від бренду glo™: 

Кожен девайс у лінійці glo™ має свої особливості про які ти можеш прочитати у цьому матеріалі. Глобально бренд ділиться на дві лінійки: девайси серії PRO та HYPER. Для кожної із цих серій розроблений окремий формат стіків.  

Стіки формату «Нано» підходять для пристроїв glo™ PRO та glo™ PRO SLIM. Вони тонші та мають інноваційний фільтр, який називається Premium Tube.  

Стіки формату «Демі» підходять для пристроїв серії HYPER. Вони товщі у діаметрі та містять на 30% більше тютюну, ніж стіки формату «Нано». Зверни увагу, що у цьому форматі ти можеш знайти стіки не лише бренду neo™, але й новенькі Kent Neosticks™ від легендарного американського бренда Kent.  

Стіки різних форматів не лише мають різні характеристики, для них розроблені різні лінійки смаків, щоб кожен міг обрати те, що йому до вподоби. Усі наявні смаки стіків ти можеш переглянути на офіційному сайті бренду.  

Купуючи стіки, уважно перевір який формат підходить для твого пристрою. Якщо спробувати використати стіки неправильного формату, це негативно вплине на твій досвід користування продуктами від бренду glo™. 

Якщо у тебе залишилися додаткові питання, звертайся до співробітників нашого call-центру за контактними телефонами 0 (800) 50–90–80 або 8008.***  

* При використанні в режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.  

** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.  

*** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.