Чи можливо використовувати glo у приміщенні

Чи можливо використовувати glo у приміщенні

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Споживання нікотину всередині приміщення – це важливе питання, тому що існує достатньо як тютюнових, так і нікотинових продуктів, але всі вони розрізняються за способом використання. У випадку з glo – пристроєм для нагрівання тютюну з інноваційною технологією індукційного нагрівання – під час сеансу не утворюються дим і попіл*, з'являється менш виражений запах**. Це пов'язано з тим фактом, що тютюн у стіках не спалюється, а нагрівається, завдяки чому також утворюється на 90-95% менше токсинів***. 

Однак чи можна використовувати glo у приміщенні і користуватися девайсами для нагрівання тютюну в громадських місцях? 

Чи можна glo вдома та в 
громадських місцях використовувати 

В межах своєї житлоплощі ви можете вільно споживати будь-яку нікотиновмісну продукцію, якщо це не спричиняє дискомфорту людям навколо.  

Чи можна курити glo у приміщенні за межами свого дому – залежить від позиції його мешканців. Якщо ви вирушили в гості, поцікавтеся, чи не будуть господарі проти. В іншому випадку утримайтеся від використання девайсів для нагрівання тютюну усередині приміщення. 

А що ж стосується громадських місць? Чи можна курити glo у приміщенні кафе чи ресторану? Тут все залежить від правил конкретного закладу. Остаточне рішення встановлює адміністрація, тому вам треба уточнювати цю інформацію безпосередньо у обслуговуючого персоналу або менеджерів. 

Чи можливо курити glo в аеропорту: особливості процесу 

Як правило, в аеропортах існують заборони , але можуть бути винятки для деяких лаунж-зон у певних місцях і країнах світу. Щоб не доставляти дискомфорт людям навколо, ви можете заздалегідь поцікавитися у співробітників аеропорту, чи можна користуватися пристроєм для нагрівання тютюну, або де знаходиться спеціально призначена для цього кімната. 

Це стосується будь-яких пристроїв, якими ви користуєтеся. 

Якщо у вас залишилися додаткові питання, або вам так і не вдалося розібратися, чи можна використовувати glo в приміщенні, звертайтеся за консультацією до наших менеджерів за контактними телефонами - 0 (800) 50–90–80 або 8008 ****. 

 

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

** У порівнянні зі звичайними сигаретами під час куріння. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

*** Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет. 

**** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.