Стіки neo з капсулою

Стіки neo з капсулою

Тютюновмісні вироби для нагрівання призначені для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину, не є цілком безпечними та викликають звикання Стіки neo — це симбіоз високоякісного тютюну та фантазійних смакових поєднань. Ароматизовані стіки для glo ...

Тютюновмісні вироби для нагрівання призначені для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину, не є цілком безпечними та викликають звикання

Стіки neo — це симбіоз високоякісного тютюну та фантазійних смакових поєднань.

Ароматизовані стіки для glo покликані урізноманітнити процес споживання тютюновмісної продукції і подарувати новий досвід користувачам пристроїв для нагрівання тютюну glo. Клікніть фільтр і стіки з капсулою для glo набувають цікавого небанального смаку.

На сьогодні стіки neo з ароматами представлені у двох форматах:

  • стандартні для glo pro чи більш старих моделей;
  • стіки нового формату для glo hyper — на 15% більші за розміром.

Стандартні neo стіки з капсулою представлені в таких варіантах:

  • Boost Red — високоякісний тютюн з освіжаючими нотками, доповнений капсулою із відтінками ягідного міксу.

  • Boost Royale — це солодкий мікс ягідних смаків, а саме тютюну з чорничними нотками і капсули зі смаком червоної ягоди.

  • Boost Scarlet — тютюн із фруктовими нотками переплітається з карамельним смаком капсули, утворюючи збалансований вишуканий дует.

Незвичайні смакові поєднання капсул у стіках для glo — це новий яскравий досвід для споживачів тютюнової продукції. Але в асортименті також є смак Dark Fresh — вишукана комбінація класичного тютюнового смаку з ментоловими і ягідними нотками — це представник стіків з ароматами без капсули.

Стіки нового формату також мають смаки, доповнені капсулою:

  • Watermelon Mix — делікатний тютюновий смак з освіжаючими нотками солодкої м'яти, що доповнено капсулою зі смаком соковитого кавуна.

  • Redberry Pastel — тютюн високої якості із ментоловим смаком, має капсулу з вибуховим поєднанням червоних ягід.

  • Brilliant Berry — аромат ягід, що обрамляє класичні тютюнові нотки. Додатково має фільтр із солодким присмаком та капсулу з делікатним смаком лісової ягоди.

  • Magnetic Pineapple — всього один клік перетворює тютюновий смак на яскраві нотки тропічних фруктів.

  • Pina Coolada — поєднання тютюнового аромату, стиглого кокоса та фільтра із солодким присмаком. Піна Кулада має капсулу зі смаком ананаса і нагадує приємний тропічний коктейль.


Вам цікаво дізнатися, що входить до складу тютюновмісних стіків?

Усі стіки для glo pro або hyper містять спеціально підготовлений тютюн сорту Вірджинія. Після сушіння він проходить обробку і готується для нагрівання, а не горіння. Тютюн сорту Вірджинія міститься в кожному тютюновому стрижні, доповнюється Tube фільтром і загортається у папір. Так з'являється стік для glo pro. Стіки для hyper нового формату додатково містять тонкий шар алюмінієвої фольги, що запобігає горінню.