glo™: як користуватися пристроями для нагрівання тютюну

glo™: як користуватися пристроями для нагрівання тютюну

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Завдяки інноваційній технології, що лежить в основі пристроїв   glo™, тютюнові стіки нагріваються до 250 – 280 °C (залежно від режиму, який ти обрав: Standard або Boost). При цьому під час сесії вивільняється на 90-95% менше токсинів*, а також немає попелу та сигаретного диму. 

Зверни увагу: до девайсів для нагрівання тютюну glo™ підходять лише тютюнові стіки neo™ відповідного формату. Повний асортимент стіків та їх опис шукай у каталозі на офіційному сайті  glo™. 

Як користуватися glo™: інструкція  

Перш ніж користуватись девайсом glo™, відкрий затвор у верхній частині пристрою, та плавно встав туди тютюновий стік neo™ відповідного формату (стіки «Нано» розроблені для девайсів моделі glo™ PRO, а стіки формату «Демі» підходять до лінійки glo™ HYPER). Коли стік на місці, натискай кнопку керування та утримуй її до першої вібрації (якщо ти плануєш користуватись девайсом у режимі Standard). Якщо тобі більше до вподоби режим Boost і ти користуєшся пристроями — glo™ PRO, glo™ PRO SLIM, glo™ HYPER + або glo™ HYPER + UNIQ — почекай другої вібрації, щоб активувати потужніший режим. 

Та, якщо твій пристрій glo™ HYPER Х2, то режим Boost для нього активується окремою кнопкою на корпусі пристрою. Після запуска, через 10-20 секунд пристрій буде готовий до використання (час залежить від твоєї моделі девайса та режиму, який ти обрав).  

Сесія триватиме:  

  • до 4 хвилин у режимі Standard;  
  • до 3 хвилин у режимі Boost.  

Коли всі індикатори згаснуть, це означає, що сесія завершилась. Тепер ти маєш дістати тютюновий стік й утилізувати його. 

Одного заряду для усіх пристроїв, окрім glo™ PRO SLIM, вистачає приблизно до 20 сесій***. Пристрій glo™ PRO SLIM без підзарядки зможе працювати до 16 сесій.  

  • glo™ PRO, glo™ PRO SLIM — відрізняються тим, що швидко заряджаються та трохи швидше готові до роботи. До них підходять стіки формату «Нано», які містять менше тютюну, тому мають м'який післясмак та забезпечують менше насичення під час сесії.  
  • glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ — використовуються зі стіками формату «Демі», вони товщі у діаметрі, містять на 30% більше тютюну, тому забезпечують сильніше насичення і мають більш виражений смак тютюну. 
  • glo™ HYPER Х2 — це найновіший пристрій бренду glo™. Пристрій має інноваційний дизайн, оновлений LED-індикатор та окрему кнопку запуска режиму Boost, щоб користуватись ним було ще зручніше.  

 Догляд за девайсами для нагрівання тютюну: як почистити glo™? 

Щоб пристрій працював справно, за ним потрібно регулярно доглядати. Для початку переконайся, що девайс для нагрівання тютюну повністю охолонув після сесії (бажано зачекати близько п'яти хвилин). Потім відкрий верхній затвор та отвір для чищення, який знаходиться з протилежного боку. Використовуй спеціальну щітку для чистки glo™, з її допомогою прибери залишки тютюну та нагару всередині девайсу. Переконайся, що у нагрівальній камері нічого не залишилось і пристрій готовий до використання. Після цього щітку для чистки glo™ потрібно промити водою та висушити перед повторним застосуванням.  

Якщо у тебе залишилися питання, як користуватися або як почистити glo™, звертайтеся до нашої служби підтримки за телефоном 0 (800) 50-90-80 або 8008.  

* Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.  

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.  

*** При повністю зарядженому акумуляторі, може відрізнятися в залежності від поведінки споживача.  

**** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.