glo™: як користуватися пристроями для нагрівання тютюну

glo™: як користуватися пристроями для нагрівання тютюну

При горінні сигарети температура може досягати 900°C, однак девайси glo™ працюють інакше.

При горінні сигарети температура може досягати 900°C, однак девайси glo™ працюють інакше. Завдяки інноваційній технології відбувається  нагрівання тютюнових стіків до 250°C у режимі Standard або до 280°C в режимі Boost. При цьому на 90-95% зменшується кількість токсинів1, а також розкривається багатогранний тютюновий смак.

Під час роботи пристрою тютюн не згорає, тому не утворюються дим та попіл, а тільки насичений нікотином аерозоль.

Зверніть увагу: разом із девайсами для нагрівання тютюну gloTM потрібно використовувати тільки тютюнові стіки neoTM відповідного формату. Вони представлені широким переліком варіантів із різними смаками. Крім цього, вони також можуть  містити одну або дві капсули з різними смаками2

Як користуватися gloTM

Перед тим як почати використовувати gloTM, потрібно відкрити затвор у верхній частині пристрою для нагрівання тютюну, а потім плавно вставити у нього тютюновий стік. Після цього треба натиснути на кнопку і утримувати її три секунди. Коли девайс завібрує, почнеться процес нагрівання. 

Через 15-20 секунд на корпусі почнуть світитися всі чотири індикатори та пристрій знову завібрує. Це означає, що почалася сесія, яка триває: 

  • до 4 хвилин у режимі Standard; 
  • до 3 хвилин у Boost-режимі. 

Коли всі індикатори згаснуть, використання потрібно завершити: дістати тютюновий стік й утилізувати  його. Одразу після цього пристрій для нагрівання тютюну знову готовий до нової сесії. Перед тим як користуватися glo, переконайтеся, що ви не робите більше трьох сесій поспіль. 

Одного заряду вистачає приблизно на 20 сесій3. Cпосіб використання ідентичний для різних пристроїв: 

  • gloTM pro – забезпечує м'який післясмак, делікатний аромат тютюнових стіків; 
  • gloTM hyper і gloTM hyper+ – надає яскравий післясмак, виражений смак тютюну під час сесії. 

Догляд за девайсами для нагрівання тютюну gloTM: як користуватися щіткою для чищення 

Щоб пристрій працював справно, за ним потрібно регулярно доглядати. Для початку переконайтеся, що девайс для нагрівання тютюну повністю охолонув після сесії. Потім відкрийте верхній затвор та захисну кришку зі зворотного боку. Використовуючи спеціальну щітку, очистіть камеру для індукційного нагрівання всередині девайсу. Після цього щітку потрібно промити водою та висушити перед повторним застосуванням. 

Якщо у вас залишилися питання щодо того, як користуватися gloTM, звертайтеся до нашої служб підтримки за персональною консультацією. Використовуйте для цього контактні телефони 0 (800) 50-90-80 або 8008.5 

 

1 Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет. 

2 Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

3 При повністю зарядженому акумуляторі, може відрізнятися в залежності від поведінки споживача. 

4 Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.