Стіки neo зі смаком та ароматом тютюну

Стіки neo зі смаком та ароматом тютюну

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Стіки neo представлені широкою лінійкою смаків, зокрема ягідними і фантазійними поєднаннями. Однак поціновувачам справжнього тютюнового смаку можуть сподобатися варіанти без ароматизаторів.

Стіки зі смаком тютюну представлені в чотирьох варіантах — 2 стандартного формату, для glo pro чи раніших версій, та 2 нового формату, що підійде до glo hyper.

Стіки зі смаком тютюну стандартного формату:

  • Rich Tobacco — це насичений оксамитовий смак високоякісного тютюну сорту Вірджинія.
  • Creamy Tobacco — м'який смак тютюну з кремовими відтінками і фільтром із солодким присмаком.

Стіки нового формату:

  • Bright Tobacco — Делікатний смак високоякісного тютюну з легким ароматом і класичним смаком.

  • Terracotta Tobacco — збалансований смак, що має кремові нотки та м’який післясмак.

Що входить до складу тютюновмісних стіків? Незалежно від додаткових смакових забарвлень, усі стіки neo містять тютюн сорту Вірджинія. Перед тим, як потрапити у стік, він висушується, подрібнюється, проходить спеціальну обробку, що робить його придатним до нагрівання.

Усі тютюновмісні neo стіки складаються зі стрижня і Premium Tube фільтра, який не деформується під час використання. Стіки нового формату також мають тонкий шар алюмінієвої фольги, що дозволяє уникнути горіння.

Зверніть увагу, що формат стіків відрізняється і підходить не для всіх пристроїв glo. Стіки для glo pro мають менший розмір, ніж стіки для glo hyper. Вони не можуть використовуватися із пристроєм hyper — для нього підходить тільки формат нових стіків.

 

*Тютюновмісні вироби для нагрівання призначені для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину, не є цілком безпечними та викликають звикання.