glo VS сигарети: яка різниця між нагріванням і горінням

glo VS сигарети: яка різниця між нагріванням і горінням

Тютюн у пристрої glo розігрівається до температури 250–280 °C, а не горить.Настав час розібратися, чому це важливо і на що впливає.

Що відбувається, коли тютюн горить?

Сотні років вогонь був основою споживання нікотину. Звісно, люди жували і смоктали тютюн, але найчастіше все ж прикурювали. За допомогою вогню та високої температури листя тютюну згорало, перетворювалося на попіл і виділяло дим, що містить нікотин. Але, на жаль, не лише його.


Це важливо врахувати, адже основна мета споживача тютюну — нікотин. Та разом із димом людина отримує не лише його. Компанію нікотину складають близько тисячі речовин, серед яких смоли, чадний газ та солі важких металів. Саме ці «попутники» відповідають за неприємний запах, з яким часто асоціюється куріння, але головне — вони завдають основної шкоди здоров'ю.

glo


А якщо тютюн лише нагріти?

В основі технології glo — кардинально інший підхід. Усередині стіків — спеціально підготовлений тютюн, здатний розкритися при температурі 250–280 °С, а не 900 °С (як це відбувається під час традиційного куріння). Тобто стіки для glo не горять, а лише нагріваються під час сесії. При цьому під час використання не виділяються дим і попіл*, а через те, що не відбувається процесу горіння, виділяється на 90–95% менше шкідливих речовин**. Ще один бонус — менше неприємного запаху***.


Споживачі, яким доводилося користуватися девайсом glo, напевно, звертали увагу на пару, що виділяється під час використання. У міру підвищення температури в пристрої так випаровується гліцерин, яким просочені тютюнові стіки для glo. У цієї пари набагато делікатніший запах, завдяки цьому систему glo можна використовувати практично скрізь. І це ще одна відмінність девайсів glo від традиційних сигарет і їхніх аналогів.

Зверніть увагу, що різні моделі девайсів glo та всі лінійки стіків до них ви можете придбати у просторах glo studio та glo pop up у всіх обласних центрах України****, а також у спеціалізованих точках у великих супермаркетах країни.


* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, який викликає залежність.

** Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, який викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну у стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує скоротити в димі сигарет.

*** Порівняно зі звичайною сигаретою під час куріння. Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, який викликає залежність.

**** За винятком тимчасово окупованих територій та зони проведення ООС.