Пристрій для нагрівання тютюну vs соляний нікотин

Пристрій для нагрівання тютюну vs соляний нікотин

Настав час задуматися про перехід на більш технологічний і сучасний, менш агресивний для людей поруч спосіб отримання нікотину. Найбільш розповсюдженими на сьогодні є пристрої для нагрівання тютюну і соляні вейпи. В чому їх відмінності - читайте далі. 

Традиційне куріння стає застарілим, використання звичайних сигарет з кожним днем втрачає свою актуальність, адже вони створюють ряд незручностей, серед яких, звичайно ж, дим, запах, дискомфорт для людей навколо і багато інших мінусів.

Все це змушує курців задуматися про перехід на більш технологічний і сучасний, менш агресивний для людей поруч спосіб отримання нікотину. 

Відмінності соляного нікотину і пристроїв для нагрівання тютюну

Ці девайси разюче відрізняються один від одного за конструкцією, технологією і використанням.

glo™ – це пристрій для нагрівання тютюну від компанії “Брітіш Американ Тобакко”.

Замість сигарети з glo™ використовуються спеціальні neo™ стіки*. Під час сеансу тютюн у стіку не горить, а нагрівається до певної температури: 240-245°C градусів у стандартному режимі або 280°C в режимі Boost моделей pro і hyper.

Сам сеанс дозволяє зберегти відчуття ритуалу. Але при використанні glo™ диму немає**, тому що немає горіння, виділяється менш різкий запах***, дуже важливо, що утворюється на 90% менше токсинів****, при цьому є тютюновий смак і нікотин, який так важливий курцям.

Користуватися пристроєм для нагрівання тютюну glo™ неймовірно просто:

 • необхідно відкрити затвор, який закриває камеру нагрівання;
 • вставити спеціальний стік тютюновою частиною донизу;
 • натиснути і утримувати єдину кнопку, поки не з'явиться вібрація;
 • дочекатися нагрівання стіку.

Як тільки круговий індикатор заповниться повністю і пристрій знову коротко завібрує – можна починати сеанс, який триває від 3,5 до 4 хвилин, у залежності від режиму і моделі пристрою.

Про закінчення сеансу повідомляє вібрація і світловий індикатор, який спочатку загоряється на чверть, а після поступово гасне. Тепер залишилося тільки вийняти стік і утилізувати його.

Сольовий нікотин – це досить новий різновид нікотину. Увагу вейперів і курців він привернув тільки в 2015 році, а в Україні став набирати поширеності ближче до 2018 року.

Дану речовину називають нікотиновими солями або просто «солями», а також «saltbase нікотином». Це штучно створена речовина за допомогою додавання різних кислот до звичайного нікотину. Вміст нікотину приблизно такий самий, як у звичайних сигаретах, основна відмінністьу походженні і методі споживання.

Головна ідея в тому, що за допомогою рідини, яка створена на основі сольового нікотину, відбувається швидший процес насичення, ніж за допомогою звичайного нікотину, а сама речовина знаходиться в організмі триваліший час.

Залежно від бренду і виробника сольового нікотину, він може мати різноманітні параметри і характеристики, наприклад насиченість, смак, міцність. Для споживання такого нікотину використовуються соляні вейпи.

Принцип їх роботи простий: у спеціальний мундштук для куріння вставляється змінна капсула з рідиною, яка містить цей самий соляний нікотин. Рідини містяться в одноразових герметичних капсулах або картриджах, готових до використання.

Мінуси пристроїв для споживання сольового нікотину

 • Користувач споживає більшу кількість нікотину, оскільки відсутні обмеження за тривалістю сеансу, а сольовий нікотин засвоюється дуже швидко.
 • Капсули часто протікають, а також іноді бризкають рідиною, що доставляє багато дискомфорту, адже розчин потрапляє на язик і губи.

Види пристроїв для нагрівання тютюну glo™

Сьогодні на ринку існує 2 моделі пристроїв для нагрівання тютюну марки glo™

 • pro – інноваційний пристрій, який має унікальну технологію індукційного нагрівання. Девайс має одночасно 2 режими роботи – Standard і Boost. Boost – режим, який збільшує температуру нагрівання до 280 градусів, тим самим дозволяє отримати ще більше смаку і насичення від тютюну. glo™ pro має стильний, але в той же час стриманий дизайн, представлений у 4 кольорах.
 • glo™ hyper – об'єднує в собі інноваційну технологію індукційного нагрівання і новий формат стіків. Нові стіки на 15% більші та містять на 30% більше тютюну, ніж стіки для попередніх моделей девайсу: для повного насичення і неперевершеного смаку. У gloтм hyper існує 2 режими роботи – Standard і Boost, таким чином ви завжди маєте можливість регулювати насиченість смаку, змінюючи температуру і швидкість нагрівання пристрою. Девайс виконаний у сучасному стилі, має ергономічний дизайн з покриттям soft touch*****. glo™ hyper представлений у 4 кольорах. 

Стіки для glo™ представлені в двох форматах

Стіки для девайсів glo™ мають найрізноманітніші смаки, завдяки чому користувач легко підбирає їх під свої власні уподобання.

Види стіків neo для glo™ hyper:

 • neo Terracotta Tobacco – добре збалансований і насичений смак високоякісного тютюну з кремовими нотками і м'яким післясмаком.
 • neo Redberry Pastel – освіжаючий смак ментолу, ідеально поєднується з насиченим тютюновим ароматом, доповнений капсулою зі смаком червоних ягід.
 • neo Brilliant Berry – класичний тютюновий смак з легким ягідним ароматом. Доповнений капсулою зі смаком лісових ягід і фільтром із солодким присмаком для більш яскравого і вираженого смаку.
 • neo Magnetic Pineapple – збалансований тютюновий смак, який в одну мить доповнюється яскравими нотками тропічних фруктів.

Види стіків neo для glo™ pro:

 • neo Creamy Tobacco – м'який смак класичного тютюну з кремовими відтінками. Доповнені фільтром із солодким присмаком.
 • neo Dark Fresh – вишуканий смак класичного тютюну з освіжаючим ментолом і ягідними нотками.
 • neo Boost Red – збалансований мікс ягідної капсули і тютюну з освіжаючими нотками.
 • neo Boost Royale – солодкий мікс ягідних смаків, збалансоване поєднання тютюну з чорничними нотками і капсулою зі смаком червоної ягоди.
 • neo Boost Scarlet – збалансоване поєднання тютюну з фруктовими нотками та капсулою з солодким смаком карамелі.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.
** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
**** Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті формату 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, вживання яких Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
***** Окрім glo™ hyper у білому кольорі.