Менше шкідливих речовин: пристрої для нагрівання тютюну VS звичайні сигарети

Менше шкідливих речовин: пристрої для нагрівання тютюну VS звичайні сигарети

Використання бездимних альтернатив

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.

Чи вважаєте ви, що використання бездимних альтернатив так само шкідливе, як куріння традиційних сигарет? А чи знаєте ви, що таке електронні сигарети і що є кілька способів використання тютюну – безпосереднє згоряння тютюну та нагрівання? Замість спалювати тютюн, пристрої для нагрівання тютюну нагрівають його, що сприяє виділенню приблизно на 90-95% меншої кількості шкідливих речовин*.

Наскільки шкідливий тютюновий дим?

Куріння тютюну шкодить здоров'ю – це науково доведений факт.  Мало хто знає, що левову частку шкоди для людини завдає не сам нікотин, а продукти згоряння, що містяться у її димі. У традиційній сигареті згоряння тютюну відбувається при температурі до 900°C.

Чи шкідливі пристрої для нагрівання тютюну?

Принцип роботи пристроїв для нагрівання тютюну кардинально відрізняється від сигарет – вони не спалюють тютюн, а нагрівають його до температури до 280°C. Це дозволяє уникнути утворенню диму, а отже, і великої кількості шкідливих речовин, що виникають під час тління.  При використанні glo, кількість токсинів, суттєво знижується, але також зауважимо, що glo™ не є абсолютно безпечним, адже при його використанні зі стіками, виділяється нікотин, який викликає звикання.

Щоб побачити рівень впливу аерозолю glo™ на організм людини, нашими фахівцями було проведено низку різних досліджень. Ми порівняли значення, отримані з пари нагрівача зі значеннями тютюнового диму класичної еталонної сигарети. Деяких токсинів, що є у сигареті, в аерозолі*

Пристрій для нагрівання тютюну glo™: що це?

Пристрій glo має витончений дизайн корпусу та закриту конструкцію. Вам більше не знадобиться запальничка – натисніть кнопку і ви отримаєте насичений тютюновий смак. Технологія нагрівання тютюну glo має два режими роботи – Standard та Boost (забезпечує більш насичений тютюновий смак за коротший проміжок часу завдяки в два рази швидшому нагріванню). Нагрівальний пристрій glo та стік neo – поєднання якості та смаку.

 

*Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.

** На основі проведених досліджень та тестів за умови повного переходу від куріння сигарет до glo™.