Лімітована серія glo hyper – NATIV EDTN*

Лімітована серія glo hyper – NATIV EDTN*

Зустрічай пристрій для нагрівання тютюну glo™ hyper в оновленому лімітованому випуску! NATIV EDTN натхненний п'ятьма яскравими мегаполісами світу. Відчуй енергетику різних міст та поповни свою колекцію пристроїв glo™ незвичайною новинкою.

Обирай своє місто 

З glo™  hyper ти можеш відчути себе справжнім громадянином світу. Стиль якого міста ти вибереш сьогодні?

  • Яскравий і контрастний Токіо — це glo™ hyper NATIV EDTN Tokio (червоний, як сонце, що сходить на прапорі Японії). Тут традиції минулого, самураї і стародавні храми зустрічаються з модними районами, футуристичними поїздами і неоновим підсвічуванням.
  • Енергійна та барвиста Барселона відображена в glo™ hyper NATIV EDTN Barcelona  (жовтий). Як і колір пристрою gloтм, Барселона купається в золотистих сонячних променях, що відбиваються на складній мозаїці будинків і творінь Гауді. Жителі Барселони не люблять поспіху, вони попивають сангрію під час сієсти, слухають музику і голосно сміються, не стримуючи емоції.
  • А ось і вічно метушливий житель Нью-Йорка — поспішає П'ятою авеню зі склянкою кави на виніс. Небо підпирають висотні будівлі, з боку Бронксу чується ритміка хіп-хопу. Таку атмосферу прагне передати gloтм hyper NATIV EDTN New York (чорний).
  • gloтм hyper NATIV EDTN Rio (зелений) — це Ріо-де-Жанейро. Дух карнавалу, запальна самба і вечірки до ранку на знаменитому пляжі Копакабана. Мозаїчні сходи Селарона, відомий тропічний ліс (такий же зелений, як і девайс) і статуя Христа-Спасителя.
  • Туманний Альбіон і загадковий Лондон відображені в glo™ hyper NATIV EDTN London (синій). Мультикультурне місто як ніхто вміє міксувати королівські традиції й сучасний ритм життя. На його вулицях звучить ритмічна музика, а у величних театрах ставлять шикарні мюзикли. Тут п'ють чай із молоком о 5 годині вечора та запивають фіш-енд-чіпс пінтою темного пива пізно вночі. 

Характеристики серії NATIV EDTN нічим не відрізняються від пристрою glo™ hyper. Але яскравий лімітований дизайн дозволить підкреслити характер і захоплення свого власника, вигідно відрізняючи його володарів звичайного забарвлення glo hyper.


*Гло Хайпер Нейтів Едішн