neo — відчуй справжній аромат тютюну

neo — відчуй справжній аромат тютюну

Стіки neo розроблені спеціально для пристрою glo. 6 вишуканих ароматів — від класичного чистого тютюну, до ягідних відтінків — наповнять твій день різноманітними та яскравими смаками.

Читайте оновлений матеріал про тютюнові та капсульні cтіки glo.

Завдяки смарт-технології пристрій для нагрівання glo забезпечує справжній смак високоякісного тютюну. На відміну від сигарет, стіки не горять, а нагріваються при температурі 240-245°С, що значно знижує кількість токсинів* та супроводжується виділенням менш різкого запаху.**

Стіки neo мають новий довершений фільтр Premium Tube. Завдяки новітнім розробкам він не деформується в процесі використання та робить ритуал вживання тютюну більш гігієнічним.

Вмикай пристрій для нагрівання тютюну glo та обирай свій улюблений смак neo:

 • Creamy Tobacco – кремові нотки;
 • Dark Fresh – смак ментолу і ягід;
 • Rich Tobacco – оксамитовий аромат класичного тютюну;
 • Boost Royale – аромат чорниці та капсула зі смаком червоних ягід;
 • Boost Red – капсула зі смаком ягід;
 • Boost Scarlet – фруктові нотки і аромат карамелі.

  Мінімальний обсяг замовлення стіків на сайті складає 10 пачок (1 блок).

   

  * Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті формату 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo . Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, вживання яких Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

  ** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.