neo — відчуй справжній аромат тютюну

neo — відчуй справжній аромат тютюну

Стіки neo розроблені спеціально для пристрою glo. 6 вишуканих ароматів — від класичного чистого тютюну, до ягідних відтінків — наповнять твій день різноманітними та яскравими смаками.

Агоу! ця стаття ще від 2020 року та втратила свою актуальність, адже лінійка стіків neo була сильно розширена. Щоб дізнатися всі акутальні смаки стіків та обрати ідеальний варіант для себе - переходь на мапу смаків стіків glo, або дивись весь перелік одразу у каталозі сайту.

 

Завдяки смарт-технології пристрій для нагрівання glo забезпечує справжній смак високоякісного тютюну. На відміну від сигарет, стіки не горять, а нагріваються при температурі 240-245°С, що значно знижує кількість токсинів* та супроводжується виділенням менш різкого запаху.**

Стіки neo мають новий довершений фільтр Premium Tube. Завдяки новітнім розробкам він не деформується в процесі використання та робить ритуал вживання тютюну більш гігієнічним.

Вмикай пристрій для нагрівання тютюну glo та обирай свій улюблений смак neo:

 • Creamy Tobacco – кремові нотки;
 • Dark Fresh – смак ментолу і ягід;
 • Rich Tobacco – оксамитовий аромат класичного тютюну;
 • Boost Royale – аромат чорниці та капсула зі смаком червоних ягід;
 • Boost Red – капсула зі смаком ягід;
 • Boost Scarlet – фруктові нотки і аромат карамелі.

  Мінімальний обсяг замовлення стіків на сайті складає 10 пачок (1 блок).

   

  * Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті формату 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo . Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, вживання яких Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

  ** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.