Стіки neo для glo pro

Стіки neo для glo pro

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Скористайся актуальною мапою смаків стіків для glo, щоб обрати ідеальний смак для себе. 

В основі роботи пристроїв для нагрівання тютюну лежить технологія індукційного нагрівання. У спеціальну циліндричну камеру вставляють тютюновий стік, який рівномірно нагрівається до певної температури залежно від обраного режиму роботи девайсу. Водночас стіки для glo pro представлені широкою лінійкою різних смаків. У деяких із них є спеціальні капсули з додатковими смаками. 

Чим примітні стіки для glo pro 

Тютюнові стіки neo класифікуються залежно від їх формату. Наприклад, стіки для девайсів pro не підходять для hyper, і навпаки. Водночас кожна лінійка має певний набір із різними смаками. Наприклад, стіки на glo pro представлені такими різновидами: 

  • Boost Scarlet — смак з відтінками карамелі та фруктів; 
  • Boost Red — тютюн з освіжаючими нотками ягід; 
  • Rich Tobacco — оксамитовий тютюновий смак; 
  • Dark Fresh — поєднання ягідного смаку з відтінками ментолу; 
  • Boost Royale — тютюн зі смаком чорниці та червоної ягоди; 
  • Creamy Tobacco — тютюновий смак із кремовими нотками. 

Тютюнові стіки neo для
glo pro з капсулами 

В актуальній лінійці є класичні стіки neo, у яких передбачена капсула з додатковим смаком. Такі продукти призначені для використання тільки з пристроями для нагрівання тютюну glo pro. Зокрема, мова йде про лінійку з приставкою Boost — Scarlet, Red і Royale. 

Якщо ви вирішите купити стіки для glo pro з капсулою, пам’ятайте, що ви самі визначаєте, як саме їх використовувати. Тобто активувати капсулу можна як на початку або в середині сесії, так і під її кінець — обирайте оптимальний для вас варіант. 

Для glo pro стіки neo також можуть оснащуватися фільтром із солодким присмаком, який робить смак більш м’яким. 

Як можна купити блок стіків для гло про 

Існує кілька варіантів того, де і як ви можете придбати продукцію бренду в Україні. Найлегший спосіб — оформити замовлення в режимі онлайн на нашому сайті. Просто виберіть потрібний товар у каталозі, а потім заповніть дані та деталі доставки. Придбати продукцію бренду також можна в магазинах glo Studio, glo pop-up або роздрібних точках, якщо вони є у вашому місті. Точні адреси можна знайти в розділі «Де купити» на сайті. 

За додатковою інформацією та персональною консультацією ви можете звернутися до нашого call-центру за контактними телефонами 0 (800) 50–90–80 або 8008*. 

 

* Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.