Стіки neo™ signature з тютюновим смаком на твій вибір

Стіки neo™ signature з тютюновим смаком на твій вибір

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

У червні 2022 року бренд glo™ презентував нові стіки neo™ signature. Стіки для glo™ у новій лінійці бувають трьох видів, які відрізняються інтенсивністю смаку. Розповідаємо про кожен із них докладніше.  

Нова лінійка поєднує у собі особливості сучасної технології нагрівання glo™ та насичений тютюновий смак. Через це ти можеш споживати нікотин без диму та горіння*. 

Лінійка neoтм  signature присвячена класичним сортам тютюну. Саме тому частка подрібненого тютюнового листа в стіках була збільшена як мінімум вдвічі порівняно з іншими пропозиціями стіків neoтм.

Який тютюн використовують у нових стіках neo™ signature?  

Аби кожен споживач neo™ signature міг підібрати стіки для себе, бренд glo™ розробив три бленди, де класичні види тютюну змішані в особливій пропорції. Усі бленди створені на основі класичних сортів тютюну: Вірджинія, Берлі та Орієнтал, які широко використовуються у світі. Тютюн для різних стіків по-різному висушується та обробляється комбінацією класичних та новітніх способів.  

  • Сорт Вірджинія знаменитий тим, що його аромат і міцність залежить від положення листочка відповідно до сонця. Тютюн сорту Вірджинія висушують у спеціальних камерах або приміщеннях, що дозволяють підтримувати сталу температуру та вологість. Завдяки цій технології листочки набувають відтінку червоного дерева. 
  • Назву Берлі має темний тютюн, що висушується теплим вологим повітрям, завдяки чому надає бленду легкого відтінку шоколаду та горіхів. Уперше його почали культивувати у 1864 році в США в штаті Огайо, а сьогодні він — один із найпопулярніших на тютюнових плантаціях у країнах Африки. 
  • Тютюн сорту Орієнтал у блендах відповідає за пряність. Рослина орієнтального тютюну відрізняється листками невеликого розміру і найкраще розкривається у сухому кліматі та неродючому ґрунті. Тому її країни походження — ті, де багато тепла і сонця, зокрема Туреччина, Болгарія та Македонія. Висушений під сонячним промінням тютюн набуває характерних пряних відтінків та аромату. 

three neo signature

Три види стіків у лінійці neo™ signature  

Стіки для glo™ мають кілька рівнів інтенсивності, щоб споживачам було легше обрати той, що пасує саме їм.  

neo Rich Tobacco — найбільш виражений смак з високою інтенсивністю. Має збалансований насичений міцний смаку тютюну. За насичений смак тут відповідає Американський бленд — найупізнаваніша суміш сортів Вірджинія, Берлі та Орієнтал.  

neo Classic Tobacco — класичний смак тютюну, доповнений збалансованим букетом середземноморських ароматів. У його основі цікавий  Aromatic blend, де головну роль відіграє самобутній орієнтальний тютюн. 

neo Smooth Tobacco — найделікатніший серед лінійки neo™ signature. Він відрізняється м’яким смаком карамелізованого тютюну та легкими кремовими нотками. Всередині стіка — Aromatic blend, для якого орієнтальний тютюн ферментується особливим способом з використанням спеціальної технології.  

Для якого девайсу підходять нові стіки?  

Нові стіки neo™ signature створені у форматі «Демі». Це означає, що вони підходять лише для пристроїв лінійки glo™ HYPER. Отже, якщо у тебе пристрій glo™ HYPER, HYPER+ та HYPER+ UNIQ, ти маєш використовувати саме їх.  

Нагадаємо, що стіки для glo™ бувають двох видів — тонкі «Нано» та товстіші у форматі «Демі». Вони відрізняються за розміром, тому підходять лише під той пристрій, який призначений саме для них. Стіки у форматі «Нано» — для glo PRO, а «Демі» лише для glo™ HYPER. У інших девайсах стік не буде правильно нагріватися та виділяти насичений нікотином аерозоль. З цієї ж причини пристрій glo™ не зможе коректно працювати зі стіками інших виробників: вони відрізнятимуться за розміром та потребуватимуть іншої температури нагрівання, тому просто не підійдуть під твій пристрій glo™. 

Новинка neo™ signature поєднує два світи: насичений аромат класичного тютюну та сучасну технологію glo™ без диму, горіння та неприємного запаху**.  

* Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність.  

** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність.