Чому нові стіки neo™ signature особливі для України?

Чому нові стіки neo™ signature особливі для України?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Нова лінійка neo™ signature розроблена спеціально для тих, хто шукав смак класичного тютюну у поєднанні з сучасною технологією нагрівання, яка дозволяє споживати нікотин без диму та горіння*. Але це не єдина цікава риса лінійки. Це також перша новинка від бренду glo™, що вийшла у ці складні для України часи. До того ж цей продукт розроблений спеціально для нашої країни — від дизайну упаковки до бленду (тобто суміші тютюнів) всередині стіка.  

Створений для України  

Лінійка neo™ signature стала важливою для команди бренду glo™. Адже бренд не лише повернувся до повноцінної роботи попри усі можливі складнощі, але й готовий до нових викликів.  

Користувачі систем нагрівання glo™ давно запитували про стіки зі смаком тютюну. Тож після довгих місяців досліджень, пошуку правильного балансу та складу команда бренду була готова задовольнити цей запит. Ба більше, стіки, що вже з’явилися на сайті gloтм та у фірмових gloтм studio, були розроблені спеціально для українського ринку.   

Також нова лінійка — зразок для всіх ринків щодо дизайну упаковки. Дизайни пачок для трьох видів стіків були створені для України та вже після цього поширені на інші ринки.  

Але найголовніша новина для команди бренду gloтм — те, що вже цього року заплановано перенесення в Україну виробництва стіків neo™ у форматі demi. Зараз виробнича лінія готується до запуску, і вже восени за планом усі стіки neo™ будуть вироблятися на фабриці у Прилуках.  

neo signature

Якими ж є нові стіки?  

Завдяки поєднанню класичних тютюнових блендів та прогресивної технології нагрівання у новій лінійці вдалося відтворити оригінальний смак і аромат тютюну, але без диму й горіння*.  

Лінійка neo™ signature підійде для повнолітніх споживачів, які цінують більш насичений тютюновий смак, що став можливим через збільшену частку тютюнового листа у складі продукту.  

У нових стіках neo™ signature використовуються поширені  бленди: тютюн сортів Вірджинія, Берлі та Орієнтал у різних пропорціях, висушений та оброблений комбінацією традиційних  та новітніх способів.  

Три нові смаки  

Лінійка складається з трьох різних смаків, щоб кожен український споживач міг знайти міцність і аромат, що підходить саме йому.  

Стіки neo demi rich tobacco

Rich Tobacco — найбільш виражений з високою інтенсивністю. Має збалансований міцний смак тютюну. За насиченість тут відповідає Американський бленд — суміш сортів Вірджинія, Берлі та Орієнтал.  

 

Стіки neo demi classic tobacco

Classic Tobacco — класичний смак тютюну, доповнений збалансованим букетом середземноморських ароматів. У його основі цікавий Ароматичний бленд (Aromatic blend), де головну роль відіграє самобутній орієнтальний тютюн.  

 

Стіки neo demi smooth tobacco

Smooth Tobacco — найделікатніший серед лінійки neo™ signature. Він відрізняється м’яким смаком карамелізованого тютюну та легкими кремовими нотками. Всередині стіка — Ароматичний бленд, для якого орієнтальний тютюн ферментується особливим чином.  

 

Як бачиш, нова лінійка neo™ signature має що тобі запропонувати.    

* Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність