Нікотин: що це? Склад стіків neo™

Нікотин: що це? Склад стіків neo™

Детальна інформація про нікотин як складову neo™

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.

glo™ – це тютюновий смак без хмари диму*. Що ж таке нікотин та як нікотин впливає на організм людини? Дізнатися детальну інформацію про нікотин як складову наших стіків neo™, скільки нікотину в стіках neo ви можете тут.

Нікотин: що це?

Нікотин – субстанція (речовина) природного походження, який  знаходиться в рослинах сімейства пасльонових, а саме: переважно в листі та стовбурі тютюну. Сам алкалоїд виробляється у кореневищі, але максимальна його концентрація знаходиться саме у листі.

Цікавий факт: а чи знали ви, що нікотин також міститься і в помідорах, і в картоплі? Щоправда, його концентрація у цих рослинах менш значна. Навіть в організмі людини присутній ендогенний (природній) нікотин, що синтезується клітинами печінки в невеликих кількостях і входить до складу багатьох ферментів, що беруть участь в обміні речовин. Так, у це важко повірити, але це насправді так.

Та повернемося до нашої теми: отже, як вам відомо, нікотин – складова класичних сигарет та стіків для нагрівання. Пристрій для нагрівання  тютюну glo™ – це сучасний прилад, який має витончений дизайн корпусу, а технологія нагрівання тютюну, що має два режими роботи – Standard та boost (вдвічі швидше нагрівання стіка для більш насиченого смаку тютюну), дарує насичений смак.

Нікотин та тютюн

Велика концентрація природного нікотину міститься у тютюні. Neo™* стіки містять лише натуральний нікотин, отриманий із тютюнової рослини. Ми дбайливо збираємо листя тютюну, в продуманих до дрібниць умовах повільно їх висушуємо і залишаємо дозріти до ідеального стану. Потім листя ферментується, подрібнюється та проходить процес спеціальної обробки, що робить його придатним до нагрівання у пристрої glo.

Як працює нікотин

Нікотин – унікальна речовина, яка може чинити на організм людини різні ефекти.   Пристрій для нагрівання тютюну glo™ при використанні зі стіками для нагрівання виробляє аерозоль, завдяки якому при вдиханні через слизові оболонки дихальних шляхів  доволі швидко нікотин потрапляє у кров. Якщо ви стурбовані станом свого здоров'я  –  рекомендуємо кинути курити** або не починати курити взагалі, якщо ви не вживаєте нікотин.

На відміну від класичної сигарети, glo™ не спалює тютюн, а нагріває його. Нагрівання замість спалювання тютюну зменшує в середньому на 90-95%*** кількість токсичних речовин порівняно зі звичайною сигаретою.

Зауважимо, що тютюнові стіки Оскільки пристрій для нагрівання тютюну не спалює тютюн, а нагріває його, то порівнювати використання стіку з традиційною сигаретою недоцільно. Крім того, відмітимо, що кількість нікотину, що споживається людиною при використанні пристрою для нагрівання тютюну, залежить від інтенсивності та глибини затяжок.

 

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.

**Ми не позиціонуємо нові тютюнові та нікотинові продукти, включаючи glo™, як засоби, що допомагають подолати нікотинову залежність. Найкращий  варіант для курця – кинути курити.

***Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo ™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.