Стіки для glo™ — тютюновмісні вироби для нагрівання

Стіки для glo™ — тютюновмісні вироби для нагрівання

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Для цього всередині девайсів передбачена спеціальна камера циліндричної форми, де і відбувається безпосереднє нагрівання тютюну. Внаслідок цього процесу утворюється насичений нікотином і тютюновим смаком аерозоль. Для девайсів glo™ розроблена широка лінійка стіків брендів neo™ та Kent. Підібрати тютюнові стіки* для glo™ нескладно, адже зараз в асортименті є 18 різних смаків. 

Оскільки тютюн не згоряє, під час використання девайсів не виникає попелу та диму**. Зокрема, волосся й одяг не просочуються неприємним запахом***.  

Як правильно використовувати стіки neo™? 

Стіки neo™ бувають двох форматів, але у всіх випадках використовується виключно високоякісний тютюн, спеціально підготовлений для подальшого нагрівання. Стіками користуватись не складно, достатньо розмістити новий стік у нагрівальній камері пристрою та натиснути на кнопку керування на панелі твого девайса. Про те, що пристрій готовий до використання, він сповістить вібрацією. Після чого стік можна курити, але його не потрібно витягати із пристрою до кінця сеанса. Коли сеанс завершиться, потрібно витягнути із камери нагрівання та утилізувати стік. glo™ буде готовий до наступного сеанса незабаром.  
 
Якщо у вас немає пристрою, не можна користуватися стіками, наприклад, викурюючи їх, як звичайні сигарети. Попри наявність у складі тютюну, вони не передбачені для згоряння за температури 900°C, як це відбувається зі звичайними сигаретами. Девайси нагрівають тютюн до 240°C у стандартному режимі, причому це відбувається одночасно з усіх боків через особливості технології індукційного нагрівання. 
 
Стіки не можна використовувати як звичайні сигарети. Ви можете отримати протилежний очікуваному ефект: стійкий неприємний запах, гіркий смак тощо. 

Тютюн для нагрівання у вигляді стіків: де купити 

На офіційному сайті ви знайдете безліч варіантів стіків з різними смаками. Наприклад, стіки neo™ з класичним тютюновим смаком, поєднанням смаків тютюну та ментолу, ягідними ароматами, що заховані у капсулі, тощо.  

Усі стіки оснащені стійким до деформацій фільтром Premium Tube, що робить процес більш гігієнічним.  

Замовляйте neo™ стіки онлайн або купуйте їх у фірмових магазинах бренду. Доставка замовлень можлива в будь-який населений пункт України, а мінімальний обсяг товару для замовлення — 1 блок стіків (10 пачок).  

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 
** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти. 
*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.