Стіки для glo — тютюновмісні вироби для нагрівання

Стіки для glo — тютюновмісні вироби для нагрівання

Пристрої для нагрівання тютюну glo pro і glo hyper+ працюють на основі інноваційної технології. Вона передбачає нагрівання тютюну до температури  245-280°C.

Для цього всередині девайсів передбачена спеціальна камера циліндричної форми, де і відбувається безпосереднє нагрівання тютюну. Внаслідок цього процесу утворюється насичений нікотином і тютюновим смаком аерозоль. Підібрати тютюнові стіки* для glo ви зможете під свої уподобання, оскільки вони представлені широкою лінійкою смаків. 

Оскільки тютюн не згоряє, під час використання девайсів не виникає попелу та диму**. Зокрема, волосся й одяг не просочуються неприємним запахом***. 

Як треба використовувати neo стіки 

Для glo pro і glo hyper+ передбачені стіки певного формату, але у всіх випадках використовується виключно високоякісний тютюн Вірджинія, спеціально підготовлений для подальшого нагрівання. Слід враховувати особливості того, як можна використовувати цей тютюн для нагрівання. 

Якщо у вас немає пристрою, не можна користуватися стіками, наприклад, викурюючи їх, як звичайні сигарети. Попри наявність у складі тютюну, вони не передбачені для згоряння за температури 900°C, як це відбувається зі звичайними сигаретами. Девайси  нагрівають тютюн  до 245°C у стандартному режимі, причому це відбувається одночасно з усіх боків через особливості технології індукційного нагрівання. 

Таким чином, якщо у вас немає девайсів glo pro або glo hyper+, стіки не можна використовувати як звичайні сигарети. Ви можете отримати протилежний очікуваному ефект: стійкий неприємний запах, гіркий смак тощо. 

Тютюн для нагрівання у вигляді стіків: де купити 

На веб-сайті ви знайдете безліч варіантів із різними смаками. Наприклад, стіки neo можуть мати класичний  тютюновий смак, або поєднувати тютюновий та ментоловий й ягідний ароматсмаки фруктових міксів, що заховані у капсулі, тощо. 

Усі стіки оснащені стійким до деформацій фільтром Premium Tube, що робить процес більш гігієнічним. 

Замовляйте neo стіки онлайн або купуйте їх у фірмових магазинах бренду. Доставка замовлень можлива в будь-який населений пункт України, а мінімальний обсяг товару для замовлення— 1 блок стіків (10 пачок). 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.
** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.