Що таке "підписка" та як її можна оформити?

Що таке "підписка" та як її можна оформити?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

 

Стабільність у дрібницях — цінний ресурс, якого особливо не вистачає зараз. Ми вирішили трохи спростити тобі життя і запускаємо сервіс підписки на стіки glo™, який дозволить отримувати їх швидко та без зайвого клопоту. Зареєструвавшись, ти зможеш замовляти стіки у кілька кліків, та гарантовано отримувати саме ті смаки, що тобі подобаються. 

Ми також фіксуємо вартість блоку за підпискою. Ця послуга — гарантія того, що ціна залишиться незмінною наступні 3-4 місяці, залежно від того, який термін підписки ти вибрав.  
 

Чому підписка — це зручно? 

  • Швидкість 

Тобі не потрібно щоразу формувати нове замовлення, ми зробимо усе самі. Якщо побажання або дані доставки не змінились, тобі залишається лише підтвердити замовлення. А оплатити можна у відділені «Нової пошти». 

  • Вартість залишиться незмінною 

З підпискою ти купуєш стіки у офіційній точці продажу. Підписка дозволить зафіксувати вартість блоку на тому рівні, який був у день, коли ти підписався. І у найближчі 3-4 місяці, вартість залишиться незмінною для тебе. 

  • Улюблені смаки з доставкою 

За останні місяці ти, мабуть, помітив, що не завжди легко знайти стіки тих смаків, які подобаються найбільше. З підпискою довгі пошуки не потрібні. Ми підготуємо та доставимо у зручне відділення «Нової пошти» саме ті смаки, до яких ти звик — і у потрібній кількості. 
 

Як зафіксувати вартість стіків? 

Щоб оформити підписку переходь за лінком та верифікуй свій вік. Далі виконай наступні кроки:

1. Вибери строк підписки. Ти можеш зафіксувати вартість стіків на 3 або 4 місяці. Увесь цей час для тебе вартість залишатиметься на рівні першої покупки.

2. Спосіб оплати. Зареєструйся на сайті, вкажи спосіб доставлення, вибери улюблені смаки та кількість стіків, яку плануєш замовити (ти зможеш змінити ці дані під час наступних замовлень). Оплатити замовлення можливо при отриманні у найближчому відділені «Нової пошти».

Під час першої покупки можна замовити від 2 до 5 блоків стіків.
Зверни увагу: ти можеш купувати не більше 5 блоків за одне замовлення. Але щоб твоя підписка продовжувалась, а вартість стіків залишалась незмінною, впродовж терміну підписки  умовою є придбання мінімум двох блоків стіків на місяць.

3. Отримай перше замовлення зручним для тебе способом.

4. Через місяць після першого замовлення, ти отримаєш повідомлення, що ми сформували наступне замовлення (на основі даних, які ти вказав на сайті). Ти можеш змінити адресу доставки, кількість блоків або смаки стіків для glo™ та обрати зручний для тебе день та спосіб доставки. Оплатити замовлення можливо при отриманні у найближчому відділені «Нової пошти».

5. Коли термін підписки закінчиться, ти можеш оформити нову. Але зауваж: вартість стіків на момент оформлення підписки може відрізнятися.