Чи можна використовувати glo в автомобілі?

Чи можна використовувати glo в автомобілі?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Технології та комфорт

Якщо говорити про куріння в салоні, на думку одразу приходить  найвідразливіша асоціація — неприємний запах. Він в'їдається в оббивку та сидіння і ще довго супроводжує водія і його пасажирів. Другою неприємністю стає попіл. Коли керуєш автомобілем, постійно відволікатися на пошук попільнички або скидати відходи у вікно — далеко не найкраща ідея.

Однак, усі ці мінуси зникають під час використання gloтм. Як відомо, пристрій glo не утворює попіл*, адже горіння не відбувається. Тютюн нагрівається до температури 240+5оС (або до 280оС у режимі Boost лінійки pro), розкриваючи насичений смак без димоутворення **. Також під час використання пристрою утворюється набагато менше неприємного запаху***, що робить сеанс комфортним навіть в умовах тісного салону.

Автомобільні аксесуари для gloтм

Пристрій для нагрівання тютюну gloтм має масу аксесуарів****, що полегшують повсякденне використання. Це, наприклад, зручні чохли, які захищають пристрій від бруду й ударів. Сьогодні можна купити чохол для gloтм з різних матеріалів:

  • силіконовий;
  • текстильний на полімерній основі;
  • шкіряний на полімерній основі.

Окрему групу становлять товари для автомобіля. glo піклується про зручність користувачів, тому були створені спеціальні контейнери для використаних стіків.

Не потрібно шукати спосіб утилізації стіку після сеансу: просто розмістіть його у спеціальному контейнері і через секунду ваші руки знову вільні. Контейнер схожий на склянку з вузьким отвором, в який і розміщується використаний продукт. Завдяки такому дизайну він легко встановлюється в отвір для пляшки і не може перевернутися під час руху авто.

Ще один корисний аксесуар — магнітний тримач для gloтм. З його допомогою можна зафіксувати пристрій, щоб поставити його на зарядку або просто завжди тримати під рукою. Магнітний тримач підходить як для серії nano, так і для лінійки pro. На сайті він представлений у двох кольорах — чорному і рожевому золоті.

Зазначені аксесуари можна замовити онлайн або придбати в одній з точок glo studio.

 

* Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові вироби.
** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
*** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
**** Ця продукція призначена для використання виключно з glo.