Заміна сигаретам з капсулами: сучасні пристрої glo™ та стіки

Заміна сигаретам з капсулами: сучасні пристрої glo™ та стіки

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.     

З 11 липня 2023 року набрали чинності зміни до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення». Зміни стосувалися багатьох тютюнових та нікотиновмісних виробів, тому безпосередньо вплинули на повнолітніх споживачів нікотину. 

Важливий пункт змін до закону — заборона сигарет з капсулою для реалізації починаючи з липня 2024. Нові норми спонукають людей шукати альтернативу сигаретам з капсулами, адже вони вже зникають з полиць магазинів. Розповідаємо детальніше про нові норми та допоможемо знайти альтернативу сигаретам.

На що діє заборона та яка альтернатива сигаретам 

Напевно найважливішою правкою до Закону України «Про заходи щодо попередження та зменшення вживання тютюнових виробів і їх шкідливого впливу на здоров'я населення» стала заборона виробництва більшості тютюнових виробів зі смаковими домішками та капсулами. 

Під заборону потрапили сигарети з капсулами та ароматизаторами, рідини для вейпів, подів, електронних сигарет та «одноразок» з ароматизаторами, а також ароматизований тютюн для самокруток. Зокрема нові норми закону торкнулися і сигарет з капсулами брендів Kent та Rothmans. 

Все більше людей починає шукати заміну сигаретам. Такою альтернативою можуть стати пристрої нагрівання тютюну glo™, адже цього продукту зміни до закону торкнулися найменше. Зокрема заборона не розповсюджується на стіки з капсулами* та смаками. 

Відтак, повнолітні користувачі девайсів можуть і надалі купувати стіки до glo™ без будь-яких обмежень через офіційний сайт або у точках продажу. Увесь наявний асортимент смаків стіків залишатиметься, та навіть поповнюватиметься новинками. А якщо ти вже знайшов свої улюблені тютюнові вироби, можеш замовляти одразу блоки стіків на сайті.

Як придбати девайс glo™ та стіки 

Ознайомитися з актуальними приладами glo™ можна в розділі «Пристрої», а придбати онлайн  пристрій нагрівання тютюну можна в розділі «Каталог». Там же доступні і тютюнові стіки до твого нового девайсу. Але зверни увагу, що у glo™ є 2 види стіків: «Демі» та «Нано», які сумісні з різними серіями пристроїв.

Замовлення прибуде на вказане відділення «Нової Пошти» у твоєму населеному пункті вже за декілька днів. А при покупці на суму від 399 гривень доставка здійснюється безкоштовно. 

Також придбати усю продукцію glo™ можна у фірмових просторах бренду, які працюють у великих містах України. З їх переліком можеш ознайомитись за цим посиланням. Там ти зможеш не лише купити стіки з капсулами та новий девайс, а й отримати сервіс з кастомізації пристрою та інформацію щодо гарантії.

Замовляй на сайті з вигодою 

Оформлюючи замовлення через сайт, ти отримаєш не лише безкоштовну доставку по Україні, але й станеш учасником закритої спільноти однодумців o’go Club. Вступивши до клубу, ти зможеш познайомитися з новими цікавими людьми, першим дізнаватися про новинки та отримувати ХР. 

Усі учасники спільноти можуть накопичувати Experience Points — XP — за різні дії: відгуки про продукцію, запрошення друзів, купівлю аксесуарів та багато іншого. Накопичені поінти ти зможеш витратити на сертифікати в магазини партнерів, фірмовий мерч, аксесуари та навіть сучасні гаджети.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.