Яка альтернатива сигаретам існує на українському ринку?

Яка альтернатива сигаретам існує на українському ринку?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції. 

Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

У 2023 році в Україні ввели низку додаткових обмежень для виробників тютюнових виробів. Під заборону потрапили смакові добавки й капсули у сигаретах і вейпах, а також снюс. Нові правила змусили деяких користувачів замислитися, а яка існує альтернатива сигаретам? Окрім змін до законодавства, є й інші причини, через які курці намагаються знайти нові способи споживати нікотин: неприємний запах, багато диму, вплив на здоров'я тощо. 

Насправді варіантів, чим замінити сигарети, досить багато:  

  • одноразові електронні сигарети,  
  • вейпи,  
  • нікотинові паучі та інше.  

Проте більшість з цих способів також отримала обмеження згідно з новими змінами до закону. А ось стіків та пристроїв для нагрівання тютюну обмеження майже не торкнулись. Детальніше можеш прочитати тут.

Завдяки схожому на куріння процесу споживання, пристрої для нагрівання тютюну glo™ користуються великою популярністю серед тих, хто намагається знайти альтернативу сигаретам**. Отже, зупинимося детальніше  на цьому варіанті.

Як працює glo™ 

Система glo™ — це компактний та зручний моноблок, в основі якого технологія індукційного нагрівання. Завдяки цій технології відбувається не процес горіння, як при використанні сигарет, а процес нагрівання до 250-280 °C (в залежності від обраного режиму та моделі пристрою).  

Важливу роль відіграють і спеціальні стіки для glo™, які замість диму виділяють аерозоль, а також мають менше неприємного запаху*.

Інші альтернативи сигаретам 

Тепер, коли ти знаєш, як працює гло (glo™), давай познайомимося з іншими альтернативами традиційному способу вживання нікотину. 

  • Електронні сигарети. Ці девайси також дозволяють споживати нікотин без горіння. Але в основі електронних сигарет — нагрівальний елемент, який впливає на рідину, насичену нікотином. Проте, нові зміни закону торкнулися і «електронок». Тепер рідини не мають містити смакових домішок. 
  • Нікотинові паучі VELO. Це невеличкі «подушечки», які не містять тютюн. Натомість у склад входять нікотин, вода, мікрокристали целюлози та ароматизатори. Пауч потрібно просто розмістити між губою та яснами, після чого відбувається насичення нікотином. 
  • Вейпи, а також «одноразки». Це також електронні пристрої для споживання нікотину. Але їх основна відмінність від glo™ — повна відсутність тютюну. Всередині пристрою знаходиться колба для рідини та спіраль, що її нагріває. Наповнення, тобто рідини для вейпів, можуть мати різні смаки. Та відтепер вони теж не мають містити ароматичних домішок.

Асортимент glo™

У бренду glo™ є декілька девайсів, які допоможуть знайти заміну сигаретам. Зараз на ринку України представлені 3 сучасні пристрої glo™: 

  • glo™ Hyper X2 — стильний моноблок, представлений у 7 кольорах, має окрему кнопку для режиму Буст (Boost) та оновлений лед-індикатор, який показує прогрес сесії, стан заряду девайса та обраний режим нагрівання. Девайс нагріває стік за 15-20 секунд, а заряду вистачає до 20 сеансів***. 

  • glo™ Hyper Air — більш компактна модель лінійки Hyper: на 9 мм тонший та на 25 % менший за glo™ Hyper X2.  Ці девайси досить схожі, хоча Air буде готовий до роботи через 20-30 секунд після активації. 

  • glo™ Pro Slim — легкий пристрій glo™, який важить лише 74 грами. Pro Slim підготує стік до використання лише за 10-20 секунд, а також зможе виконати до трьох послідовних сесій****. 

Але використовувати девайси без стіків неможливо. Тому для пристроїв glo™ розроблені спеціальні стіки neo™ та Kent. Вони представлені у 2 видах: Demi «Демі» та Nano «Нано». Товстіші стіки Demi призначені для девайсів лінійки Hyper, а Nano слід використовувати з пристроями Pro. Зверни увагу, що тютюнові стіки не можна використовувати повторно, це може зіпсувати девайс та не принесе бажаного ефекту. 

Стіки neo™ представлені у різноманітних смаках: ягідних та ментолових, тропічних, фруктових та класичних тютюнових. Стіки для glo™ можуть містити капсулу або ж смакові добавки у самому тютюні, адже зміни до  закону не обмежують їх виробництво. Детальніше з усім асортиментом стіків можна ознайомитися у мапі смаків стіків

Як бачиш, знайти альтернативу сигаретам не так уже й складно. Сучасні технології дозволяють споживати нікотин практично в традиційний спосіб, але без процесу горіння, що має багато переваг. Вступай в закритий клуб o’go Club, щоб дізнатися більше про ком'юніті споживачів нікотину.

* Менше запаху після використання в порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

** Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність.

*** При використанні у режимі Буст. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача. 

**** За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.