Як доглядати за пристроєм для нагрівання тютюну

Як доглядати за пристроєм для нагрівання тютюну

Як і будь-який девайс, пристрій для нагрівання тютюну glo вимагає періодичної чистки. Як доглядати за glo і що для цього знадобиться — розберемо в нашій статті.

Як проводити очищення пристрою

Очищення камери для нагрівання рекомендується проводити після кожних 20 сеансів використання. Для цього створені спеціальні пристосування: щіточка і палички.

Щіточка являє собою невеликий йоржик з довгою ручкою. Вона допомагає позбутися шматочків тютюну, паперу або легких повсякденних забруднень. Сама процедура очищення виглядає досить просто:

 1. Необхідно відкрити верхній затвор, в який вставляється стік;
 2. Також відкрити невеликий отвір для чищення, розташований знизу пристрою;
 3. Провести чистку з обох сторін, не використовуючи додаткові матеріали або рідини.

  Після процедури необхідно промити щіточку під проточною водою і дати їй повністю висохнути. Мокрою щіткою чистити пристрій не можна.

  Для більш складних забруднень і ретельного очищення використовуються палички зі спеціальним просоченням, що повторюють форму нагрівальної камери. Придбати їх можна на офіційному сайті myglo.com.ua. Принцип використання залишається тим же: відкрити верхній і нижній затвори, обережно провести очищення з обох сторін.

  Палички для чищення не підлягають повторному використанню, після процедури їх слід утилізувати. Одна упаковка складається з 20 паличок, чого вистачить на тривалий час.

  Важливо відзначити, що чистити можна тільки охолоджений пристрій. Перед процедурою слід переконатися, що після останнього сеансу пройшло як мінімум 5 хвилин. Чого не можна робити під час чищення пристрою для нагрівання тютюну glo

  На внутрішній камері можуть залишатися відбитки від стіка або шматочки тютюну, які необхідно видаляти, щоб уникнути поломки або збоїв у роботі. Але не слід намагатися очистити її підручними, непристосованими для цього засобами. Також не рекомендується різко трусити пристрій, намагаючись дістати звідти залишки тютюну. Проводьте чищення тільки за допомогою щіточки або паличок, і так, як це вказано в інструкції користувача.

  Забруднення зовнішньої поверхні слід видаляти за допомогою сухої тканини, не допускаючи використання ацетону, бензолу, спирту або розчинника. Також зазначені речовини не повинні застосовуватися для самостійного очищення камери нагрівання.

  Використання не призначених і не рекомендованих матеріалів знімає відповідальність виробника за роботу пристрою, а також може позбавити гарантії.