Як доглядати за пристроєм для нагрівання тютюну

Як доглядати за пристроєм для нагрівання тютюну

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Як почистити пристрій glo™ 

Виробник рекомендує чистити пристрій після кожного 20-го сеансу, тобто щоразу коли у тебе закінчується пачка стіків. Як почистити glo™? Для цього у наборі до твого glo™ ти знайдеш спеціальну щіточку. Також на офіційному сайті glo™ ти можеш придбати одноразові палички для чищення, просякнуті спеціальною рідиною.  

Щітка для чистки glo™ — це маленький йоржик з довгою ручкою. Вона допомагає позбутися шматочків тютюну, паперу або легких повсякденних забруднень. Сама процедура очищення виглядає досить просто: 

  1. Відкрий верхній затвор, у який вставляється стік, та затвор для чищення внизу пристрою.  
  2. За допомогою щіточки, що входить у набір, почисть камеру від сторонніх речовин або нагару. Тобі не потрібні додаткові засоби або рідини, щоб почистити пристрій.  
  3. Після процедури промий щіточку під проточною водою і дай їй повністю висохнути. Мокрою щіткою чистити пристрій не можна. 

Для більш складних забруднень і ретельнішого очищення використовуються палички зі спеціальним просоченням, що повторюють форму нагрівальної камери. Придбати їх можна на офіційному сайті myglo.com.ua. Принцип використання залишається тим самим: відкрити верхній і нижній затвори, обережно провести чищення з обох сторін. 

Палички для чищення не підлягають повторному використанню, після процедури їх слід утилізувати. Одна упаковка складається з 20 паличок, чого вистачить на тривалий час. 

Зверни увагу, що чистити можна лише повністю охолоджений пристрій. Перед процедурою слід переконатися, що після останнього сеансу пройшло як мінімум 5 хвилин.

Чого не можна робити під час чищення пристрою для нагрівання тютюну glo™? 

На внутрішній камері можуть залишатися відбитки від стіка або шматочки тютюну, які необхідно видаляти, щоб уникнути поломки або збоїв у роботі. Але не слід намагатися очистити glo™ непристосованими для цього засобами. 

Також не рекомендується різко трусити пристрій, намагаючись дістати звідти залишки тютюну. Проводьте чищення тільки за допомогою щіточки або паличок, дотримуючись інструкції користувача. 

Забруднення зовнішньої поверхні слід видаляти за допомогою сухої тканини. Використання ацетону, спирту або розчинника не допускається. Також зазначені речовини не повинні застосовуватися для самостійного очищення камери нагрівання. 

Використання не призначених і не рекомендованих матеріалів може пошкодити пристрій і таке пошкодження не підпадатиме під умови гарантійної заміни.  

Якщо, після чищення ти помітив, що glo™ не включається, скоріше за все його потрібно перезапустити.  

Як перезапустити glo™ 

Найпростіша процедура, яка часто допомагає вирішити немало проблем у роботі пристрою, — перезавантаження. Процедура може допомогти, зокрема, якщо glo™ не вмикається. Перезавантажити glo™ PRO, glo™ PRO SLIM, glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER X2 дуже легко. Адже керування пристроєм відбувається через єдину кнопку на корпусі. Щоб перезавантажити девайс glo™, натисни кнопку та утримуй її протягом 20 секунд. На корпусі glo™ HYPER X2 ти побачиш дві кнопки, щоб перезапустити девайс, потрібно натиснути кнопочку більшого розміру. Коли пристрій перезавантажився, ти одразу можеш ним користуватись.