Девайси glo: інструкція

Девайси glo: інструкція

Інструкція з використання пристроїв для нагрівання тютюну glo™ та як обрати стіки neo™.

Усі пристрої glo працюють завдяки інноваційній технології індукційного нагрівання. Вона розкриває багатогранний смак спеціально підготовленого тютюну, а також дозволяє зменшити кількість токсинів, що вдихаються під час сесії*. Адже під час використання пристрою не відбувається горіння, а отже немає диму або попелу.  

Усередині девайсів циліндрична нагрівальна камера, куди вставляється стік, наповнений високоякісним тютюном. Під час роботи пристрою тютюн нагрівається до температури 250-280°C (температура залежить від обраного режиму Standard або Boost), у результаті чого утворюється насичений нікотином аерозоль. 

Для правильного користування пристроєм, вам буде потрібна інструкція glo. 

Пристрої для нагрівання тютюну glo: інструкція з використання    

Користуватися девайсами потрібно наступним чином:  

 • Відкрийте затвор у верхній частині корпусу.  
 • Акуратно вставте тютюновий стік усередину циліндричної камери. Зверніть увагу, що стік для glo має бути правильного формату, оскільки для різних пристроїв призначені свої стіки. 

Пристрої PRO-серії. Якщо ви власник девайсів glo™ PRO та glo™ PRO SLIM — використовуйте стіки формату «Нано».  

Серія HYPER. Для девайсів glo™ HYPER X2, glo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER+ розроблені стіки формату «Демі». Якщо ви користуєтесь одним із цих девайсів, під час купівлі стіків звертайте увагу на формат стіків neo. 

 • Більшість пристроїв glo™ на корпусі має лише одну кнопку, за допомогою якої і відбувається керування пристроєм. Єдина відмінність — glo™ HYPER X2, на його корпусі ви знайдете ще одну кнопку, за допомогою якої запускається режим Boost. Щоб запустити нагрівання пристрою, натисніть кнопку керування та тримайте її до першої вібрації (якщо ваша мета режим Standard або ви маєте пристрій glo™ HYPER X2). Якщо ви хочете використати пристрій у більш потужному режимі, вам потрібно буде дочекатись другої вібрації. Для використання glo™ HYPER X2 у режимі Boost одразу натискайте меншу кнопочку на корпусі.  
 • Через 10-20 секунд (залежно від вашої моделі пристрою та обраного режиму), на корпусі загоряться всі світлові індикатори і пристрій знову завібрує. Це означає, що девайс готовий до використання. У режимі Standard сесія триває до 4 хвилин, а у Boost — до 3 хвилин. 
 • Після закінчення сесії дістаньте використаний стік і викиньте його.  

Щоб gloдобре працював, не забувайте чистити пристрій. Виробник рекомендує робити це після кожної 20-ї сесії, тобто щоразу, коли у вас закінчуватиметься пачка стіків.  

Як обрати стіки для glo™? 

Ми уже пояснили, що для різних моделей glo™ розроблені стіки різних форматів — «Нано» та «Демі». А якими ж є смаки стіків neo™? 

Якщо ви користуєтесь пристроями glo™ PRO та glo™ PRO SLIM вам доступні стіки neo™ таких смаків: 

 • neo™ Sticks Boost Scarletсмак тютюну з фруктовим ароматом та капсула зі смаком карамелі.  
 • neo™ Sticks Boost Redосвіжаючий аромат тютюну та капсула із ягідним смаком.  
 • neo™ Sticks Rich Tobaccoтютюнові стіки з насиченим смаком.  
 • neo™ Sticks Boost Royaleпреміальний смак тютюну з чорничним ароматом та капсула зі смаком червоних ягід.  
 • neo™ Sticks Smooth Tobaccoтютюнові стіки з кремовими нотками та м’яким післясмаком.   

Якщо ваш пристрій — glo™ HYPER X2, gloglo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER+ — вам потрібні стіки формату «Демі». А саме:  

 • neo™ Demi Purple Click — стіки, що поєднують преміальний тютюн та ягідний аромат з капсулою зі смаком лісової ягоди.  
 • neo™ Demi Scarlet Clickмають аромат освіжаючого ментолу та фруктів, доповнені капсулою зі смаком червоних ягід.  
 • neo™ Demi Tropic Clickзбалансований та насичений тютюновий аромат, та капсула зі смаком тропічних фруктів.  
 • neo™ Demi Purple Yellow Mixтютюнові стіки із подвійною капсулою зі смаками ананасу та чорниці, та фільтром із солодким присмаком.  
 • neo™ Demi Tropic Mix — тютюн з ароматом кокосу та капсулою зі смаком ананасу.  

Окремо варто розказати про лінійку стіків, що присвячені естетиці класичного тютюну. Це пʼять варіантів стіків, смак яких найбільше нагадує смак традиційних сигарет. 

 • neo™ Demi Terracotta Tobacco — стіки з насиченим ароматом тютюну та м’яким післясмаком.  
 • neo™ Demi Bright Tobacco — стіки із м’яким та делікатним ароматом класичного тютюну з квітковими нотками.  
 • neo™ Demi Rich Tobaccoпоєднання тютюнового листя Берлей, висушеного теплим вологим повітрям, з тютюнами сортів Вірджинія та Орієнталь створює насичений та інтенсивний смак.  
 • neo™ Demi Classic Tobaccoвисушене під сонячними променями Середземномор’я, тютюнове листя Орієнталь насичується місцевими ароматами. Класичний тютюновий смак збагачений букетом духмяних ноток.  
 • neo™ Demi Smooth Tobaccoвідібране тютюнове листя Орієнталь, висушене особливим чином, повільно карамелізується та вивільняє м’який смак з легкими кремовими нотками.  

 Залишились запитання?  

Обовʼзково звертайтесь за консультацією за безкоштовним номером телефону 0-800-50-90-80 або 8008***. Також радимо спробувати новий зручний PWA-додаток «Мій glo™» або чат-бот у телеграмі @myglo_ua_bot.   

* Цей продукт не виключає всі ризики і містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет.  

** У порівнянні зі стіками для glo™ PRO у форматі «Нано».  

*** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.