Девайси glo: інструкція

Девайси glo: інструкція

Інструкція з використання пристроїв для нагрівання тютюну glo та з вибору стіків neo.

Усі пристрої glo працюють завдяки інноваційній технології індукційного нагрівання тютюну. Вона розкриває багатогранний смак спеціально підготовленого тютюну, а також дозволяє зменшити кількість токсинів, що вдихаються під час сесії*. Під час сесії стіки нагріваються, а не спалюються. 

Усередині девайсів є циліндрична нагрівальна камера, куди вставляється тютюновий стік. Під час роботи пристрою тютюн нагрівається до температури 250-280°C в залежності від обраного режиму, у результаті чого утворюється насичений нікотином аерозоль. 

Для правильного користування пристроєм, вам буде потрібна інструкція glo. 

Пристрої для нагрівання тютюну glo: інструкція з використання  

Користуватися девайсами потрібно наступним чином: 

 • Відкрийте затвор у верхній частині корпусу. 
 • Акуратно вставте тютюновий стік всередину циліндричної камери. Зверніть увагу, що він має бути певного формату, оскільки для різних пристроїв призначені свої стіки: glo pro – стіки neo формату nano, glo hyper та hyper+ стіки формату demi. 
 • На корпусі є кнопка, яку потрібно затиснути приблизно на 3 секунди. Після цього ви відчуєте вібрацію, яка свідчить про те, що девайс почав процес нагрівання циліндричної камери – можна відпускати кнопку. 
 • Через 15-20 секунд, залежно від режиму роботи, на корпусі загоряться всі світлові індикатори і пристрій знову завібрує. Це означає, що девайс готовий до використання. 
 • У режимі Standard сесія триває до 4 хвилин, а в Boost – до 3 хвилин. 
 • Після закінчення сесії дістаньте використаний стік і викиньте його. 
 • Щоб glo добре працював, не забувайте чистити його орієнтовно кожних 20 сесій. 

   Які використовуються стіки glo: інструкція з вибору 

   Кожен девайс для нагрівання тютюну потрібно використовувати зі стіками певного формату. Для glo pro передбачені стіки формату nano в таких смаках: 

     Для пристроїв glo hyper або glo hyper+ потрібні стіки нового формату - demi, в яких міститься на 30% більше тютюну та насиченіший смак**. Такими є смаки стіків: 

        Якщо існуюча для glo інструкція не відповідає на всі ваші запитання, звертайтеся за персональною консультацією до служби підтримки за контактними телефонами***  на сайті https://myglo.com.ua/ru в розділі “питання-відповіді”. 

        * Цей продукт не виключає всі ризики і містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров'я рекомендує скоротити у димі сигарет. 

        ** У порівнянні зі стіками для glo pro у форматі нано 

        *** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.