У чому різниця між glo та вейпом

У чому різниця між glo та вейпом

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Сьогодні виробники пропонують величезний вибір гаджетів та способів куріння для повнолітніх споживачів тютюну. Пристроїв так багато, що в них може заплутатися будь-хто. Один із найвідоміших — гаджет нагрівання тютюну glo. Його часто протиставляють вейпам — пристроям, що належать до технології електронних випарювачів. Давайте розберемося, у чому особливості цих двох технологій, а головне — у чому їхня відмінність. 

  

У центрі технології glo — спеціальний стік із натуральним тютюном, який вставляється у пристрій щоразу перед використанням. Коли glo стік нагрівається до потрібної температури, з нього починає виділятися аерозоль, у складі якого є нікотин**. 

  

Тоді як електронні випарювачі працюють інакше. Замість натурального тютюну тут ароматизована рідина, у складі якої є нікотин.

Рідина перетворюється на пару, коли потрапляє на розпечену спіраль або сіточку, яка у вейпі виконує функцію випарювача. Саме цю пару і вдихають споживачі. 

Однією з переваг вейпів вважається великий вибір ароматів та смаків, які легко знайти на прилавках спеціалізованих крамничок. Таке розмаїття пояснюється тим, що нікотинові рідини досить легко виготовити. Щоправда, зворотний бік медалі — величезна кількість неякісного продукту на ринку. 

Електронні випарювачі бувають двох типів — відкриті та закриті.

Вейпи закритого типу досить прості в експлуатації: якщо ароматична рідина закінчилася, користувач повинен просто замінити касету з наповнювачем (такі касети називають «под»). У цій характеристиці вейп закритого типу схожий на систему нагрівання тютюну, де щоразу перед використанням потрібно встановити новий одноразовий glo стік з натуральним тютюном. 

Вейпи відкритого типу завдають користувачеві набагато більше клопоту. По-перше, необхідно регулярно перевіряти кількість рідини у відсіку, адже спроба використовувати незаправлений вейп може бути дуже неприємною. По-друге, заправка картриджа — довге і копітке заняття. Часто, щоб долити нову рідину, гаджет потрібно практично повністю розібрати, що неможливо зробити поспіхом або на ходу. 

Наступна відмінність вейпів від гаджетів із технологією нагрівання натурального тютюну пов’язана з великою різноманітністю виробників, багато з яких нехтують якістю продукту. Часто вейпи виділяють надто багато пари, аромат якої може бути надмірно різким, навіть якщо використовувати гаджет на відкритому повітрі. Через це вейпи вже заборонили у багатьох публічних місцях та закладах. 

  

Таким чином, головні відмінності технології glo — простота у використанні та натуральний тютюн у складі glo стіка.

Через це системи нагрівання тютюну, до яких належить glo, вважаються найбільш близькою та сучасною альтернативною сигаретам. З тією відмінністю, що в них не відбувається процес горіння і тому вони не виділяють ні диму, ні попелу. 

  

*glo призначений для повнолітніх споживачів тютюну чи нікотину. 

** Тютюнові вироби для нагрівання не є повністю безпечними і викликають залежність. 

*** Виділяється не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не означає, що цей продукт менш шкідливий, ніж інші тютюнові продукти.