Чи допомагає glo™ відмовитися від сигарет

Чи допомагає glo™ відмовитися від сигарет

Що буде, якщо кинути курити? Чи допомагає glo™ відмовитися від сигарет? Зібрали відповіді на найпопулярніші запитання, які пов'язані з переходом на альтернативні способи споживання нікотину. 

Якщо кинути курити, що буде? 

  • Якщо кинути курити прямо зараз, і не використовувати альтернативні способи споживання нікотину?  

Почнеться процес відвикання від нікотину. Для деяких споживачів він може супроводжуватися певним дискомфортом. Але якщо ваша ціль - позбутися залежності, то жодна з альтернатив курінню не допоможе її досягти. Оскільки усі вони містять нікотин, який викликає залежність.  

Більше про альтернативні способи споживання нікотину можна прочитати тут.  

Отже, відповідь на питання: якщо кинути курити, що відбувається? Залежить від того, чи буде відбуватися споживання нікотину альтернативними способами.  

  • Що зміниться, якщо кинути курити звичайні сигарети і перейти на glo™?   

Ну, або іншу альтернативу курінню. Стіки для пристроїв для нагрівання тютюну, наприклад glo™, у своєму складі містять тютюн, а відповідно і нікотин.  

  • Тому процесу відвикання від нікотину не відбувається. Відповідно, цей продукт так само викликає залежність.  
  • Коли ви кинете курити звичайні сигарети і повністю перейдете на glo™, то отримуватимете на 90% менше токсинів*, адже при використанні девайсу відсутній процес горіння.  
  • На відміну від сигарет тут немає попелу та диму**. 

Чи допомагає glo™ відмовитися
від сигарет?  

Як і сигарети, стіки для glo™ містять тютюн, тому його використання не позбавляє нікотинової залежності. Але glo™ має суттєву відмінність: при використанні девайсу відсутній процес горіння, виділяється менше токсинів, аніж при курінні сигарети*.  

Якщо ви хочете відмовитися від сигарет та перейти на glo™, не варто курити сигарети на період використання девайсу.  

Наразі в Україні представлені два види девайсів: glo™ Pro та Hyper+  

  • glo™ Hyper+ може здійснювати до 3 послідовних сесій із максимальною температурою 250°C — режим Standard та 270°C — режим Boost 
  • glo™ Pro має можливість здійснювати до 4 послідовних сесій із максимальною температурою 250°C — режим Standard та 280°C — режим Boost. 

Ви також можете замовити тест-драйв пристрою glo™, якщо вперше знайомитесь з таким способом споживання тютюну. 

З чим використовується девайс?  

Пристрої для нагрівання тютюну неможливо використовувати зі звичайними сигаретами. У девайсах glo™ використовуються спеціальні тютюнові стіки nео™***. 

Вони існують у двох форматах: Нано та Демі. Стіки Нано підходять для девайсів серії Pro, формат стіків Демі можна використовувати лише з девайсами Hyper та Hyper+.   

Стіки складаються із сучасного фільтра Tube, повітряної камери та високоякісного тютюну. Додатково ви зможете підібрати для себе будь-який із представлених смаків від класичних тютюнових до карамельних, фруктових та ягідних, що дасть змогу визначити для себе найбільш підходящий варіант. 

 

* Цей продукт не виключає всіх ризиків для здоров’я та містить нікотин, що спричиняє залежність. Тут наводиться порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує скоротити диму від сигарет. 

** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність 

*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.