glo — альтернатива для повнолітніх курців

glo — альтернатива для повнолітніх курців

Серед пристроїв або гаджетів, які пропонуються на заміну сигареті, нерідко розглядають  пристрої для нагрівання тютюну, до яких належить і glo.

Часто заміну сигареті шукають, аби зменшити негативний вплив куріння на організм або в цілому позбутися шкідливої звички. Зверніть увагу: якщо ваша мета відмовитися від нікотину повністю, то пристрої для нагрівання тютюну на зразок glo не зможуть із цим допомогти, адже glo стіки містять натуральний тютюн, а відповідно і нікотин. Проте пристрої для нагрівання тютюну glo можна розглядати, як альтернативу сигаретам, давайте розберемось чому.  

Чому повнолітні користувачі обирають glo?  

Якщо вас цікавить чим можна замінити сигарету, то пристрої для нагрівання тютюну можуть стати перспективною альтернативою. Адже проти класичних сигарет така продукція має низку переваг:  

Менше токсинів.

Коли ми куримо звичайну сигарету, температура горіння тютюну досягає близько 900°С. Таким чином, окрім нікотину в організм людини потрапляє ціла низка продуктів горіння, які є шкідливими. Тоді як під час використання glo стіків пристрій розігрівається лише до температури 250-280 °C, якої достатньо аби смак тютюну розкрився, а нікотин із нього почав вивільнятися. Саме тому стік glo не виділяє дим та попіл*, і під час його використання виділяється на 90-95 % менше токсинів**.  

Відсутність попелу та диму. 

Як ми вже зазначали вище, стіки glo під час використання не горять, а отже не виділяють попелу та диму. В процесі утворюється аерозоль, що має не такий виражений запах і менше заважає довколишнім, які не курять. Завдяки цьому пристрої для нагрівання тютюну glo можна використовувати вдома або в дорозі.   

Та чи можуть стіки neo замінити сигарети?  

Тож чим замінити сигарети? Коли починаєш розбиратись у цьому питанні, неминуче доходиш висновку, що жодні альтернативні способи вживання тютюну не є цілком безпечними. Пристрої — від самокруток до систем нагрівання тютюну — відрізняються між собою процесом та зручністю для повнолітнього споживача тютюну або нікотину.    

Варто зауважити, що пристрої для нагрівання тютюну неможливо використовувати зі звичайними сигаретами. Так, наприклад, у девайсах glo  використовуються спеціальні тютюнові стіки nео***. Всередині glo стік містить тютюн, підготовлений і висушений особливим чином, так щоб він зміг розкрити свій смак під час нагрівання до 250-280°C.  

Стіки nео бувають двох видів:  

  • neo sticks Nano – для пристроїв glo pro і попередніх моделей.   
  • neo sticks Demi – для моделей glo hyper і hyper+.   

Neo sticks Demi відрізняються більшим на 30 % вмістом тютюну, ніж стіки категорії Nano. Крім того, вони мають різний розмір, товщину та у кожній категорії свій набір смаків.  

Отже, не можна стверджувати, що стіки nео — заміна сигаретам, адже їх використання неможливе без пристрою для нагрівання тютюну glo. Та glo — альтернативний спосіб споживання тютюну і нікотину, який має свої особливості і знижує кількість токсинів, які потрапляють в організм під час сесії**.   

   

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, що викликає залежність.   

**  Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo. Порівнюється 9 типів шкідливих речовин, які Всесвітня організація охорони здоров’я рекомендує скоротити у димі сигарет..   

*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.