glo™ — альтернатива для повнолітніх курців

glo™ — альтернатива для повнолітніх курців

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Часто заміну сигареті шукають, аби зменшити негативний вплив куріння на організм або в цілому позбутися шкідливої звички. Зверніть увагу: якщо ваша мета відмовитися від нікотину повністю, то пристрої для нагрівання тютюну на зразок glo™ не зможуть із цим допомогти, адже glo™ стіки містять натуральний тютюн, а відповідно і нікотин. Проте пристрої для нагрівання тютюну glo™ можна розглядати, як альтернативу сигаретам, давайте розберемось чому.   

Чому повнолітні користувачі обирають glo™?   

Якщо вас цікавить чим можна замінити сигарету, то пристрої для нагрівання тютюну можуть стати перспективною альтернативою. Адже проти класичних сигарет така продукція має низку переваг:   

Відсутність попелу та диму. Cтіки glo™ під час використання не горять, а отже не виділяють попелу та диму. В процесі утворюється аерозоль, що має не такий виражений запах і менше заважає довколишнім, які не курять. Завдяки цьому пристрої для нагрівання тютюну glo™ можна використовувати вдома або в дорозі.    

Та чи можуть стіки neo™ замінити сигарети?   

Тож чим замінити сигарети? Коли починаєш розбиратись у цьому питанні, неминуче доходиш висновку, що жодні альтернативні способи вживання тютюну не є цілком безпечними. Пристрої — від самокруток до систем нагрівання тютюну — відрізняються між собою процесом та зручністю для повнолітнього споживача тютюну або нікотину.     

Варто зауважити, що пристрої для нагрівання тютюну неможливо використовувати зі звичайними сигаретами. Так, наприклад, у девайсах glo™ використовуються спеціальні тютюнові стіки neo™ **. Всередині glo™ стік містить тютюн, підготовлений і висушений особливим чином, так щоб він зміг розкрити свій смак під час нагрівання до 240-280°C.   

Стіки neo™ бувають двох видів:   

  • neo™ sticks Nano — для пристроїв glo™ PRO та glo™ PRO SLIM. 
  • neo™ sticks Demi – для моделей glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER X2.    

neo™  стіки формату «Демі» відрізняються більшим на 30 % вмістом тютюну, ніж стіки категорії «Нано». Крім того, вони мають різний розмір, товщину та у кожній категорії свій набір смаків.   

Також нещодавно список стіків, що сумісні з пристроями для нагрівання тютюну glo™, поповнився ще одним брендом. Тепер на полицях магазинів можна знайти стіки для glo™ від добре відомого українцям бренду Kent. Нова лінійка налічує три смаки:  

  • Kent Demi Bright Tobacco — стіки із збалансованим смаком класичного тютюну з ванільними нотками. 
  • Kent Demi Beryl Green — стіки із збалансованим смаком тютюну зосвіжаючими нотками ментолу.  
  • Kent Demi Royal Purple — стіки із ягідним присмаком та освіжаючими нотками ментолу. 

Та зверни увагу, що нові стіки мають формат «Демі», а отже вони сумісні лише з пристроями лінійки HYPER:  glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ та glo™ HYPER X2.    

Отже, не можна стверджувати, що стіки neo™ — заміна сигаретам, адже їх використання неможливе без пристрою для нагрівання тютюну glo™. Та glo™— альтернативний спосіб споживання тютюну і нікотину, який має свої особливості і знижує кількість токсинів, які потрапляють в організм під час сесії**.    

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Цей продукт не виключає всіх ризиків і містить нікотин, що викликає залежність.    

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.