Девайси для нагрівання тютюну glo hyper та glo pro: порівнюємо основні характеристики

Девайси для нагрівання тютюну glo hyper та glo pro: порівнюємо основні характеристики

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Пристрій для нагрівання тютюну без горіння glo — це простий спосіб споживання нікотину за технологією, розробленою компанією “Бритіш Американ Тобакко”. Крім того, в аерозолі, який виділяється під час сеансу, міститься на 90% менше токсинів* ніж у диму сигарети.

Обидва девайси glo нагрівають тютюн до 240°С у стандартному режимі, водночас не спалюючи його. Нагрітий тютюн, на відміну від спаленого у звичайній сигареті, зберігає максимальну кількість смаку, при цьому утворюючи менше запаху.**

glo називають продуктом нового покоління, основна мета якого – запропонувати споживачам вибір. Вибір високоякісних альтернативних продуктів, призначених для дорослих споживачів нікотину або тютюну.

Чим відрізняються glo hyper та glo pro

У цих двох пристроїв є спільні характеристики та однаковий склад набору: пристрій, зарядний кабель з адаптером, щіточка для чищення та інструкція. Якщо брати до уваги стартовий набір, то до нього додаються ще 10 пачок стіків з обраним смаком, щоби можна було одразу випробувати придбаний девайс. 

Крім того, спільними між двома моделями пристрою є такі характеристики:

 1. Нагрівають стіки з тютюном за 15–20 секунд, залежно від обраного режиму.
 2. Заряду вистачає до 20 сеансів.***
 3. Сесія триває 3-4 хвилини, залежно від обраного режиму: Standard чи Boost;
 4. Управління відбувається однією кнопкою.

  Пристрої створені за спеціальною технологією індукційного нагрівання, щоб альтернативне споживання тютюну стало максимально комфортним для кожного. 

  Серед відмінностей можна виділити такі: 

  1. Формат стіків: для glo hyper використовуються стіки **** Демі, тоді як для glo pro використовуються стіки Нано. Стіки формату Демі мають на 15% більший розмір та містять на 30% більше тютюну, у порівнянні зі стіками у форматі Нано. До того ж, стіки Нано та Демі мають різні смаки. Будьте уважними, купуючи нові стіки до свого пристрою, аби вибрати саме потрібний формат. 
  2. Зовнішній вигляд пристроїв та покриття. 
  3. Кольорова гама пристроїв glo. Вибрати колір девайсу можна під свій власний стиль та уподобання.
  4. Для кожного з них розроблені різні стіки з різними поєднаннями смаків. 

  * Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартній сигареті (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo. Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров’я до зменшення у димі сигарет. Це не обов’язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
  ** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов’язково означає, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
  *** При повністю зарядженому акумуляторі і може відрізнятися залежно від поведінки споживача.
  **** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.