Чому може змінюватися запах glo™?

Чому може змінюватися запах glo™?

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ — пристрій для нагрівання тютюну, інноваційна технологія якого дозволяє вивільняти нікотин зі стіка шляхом нагрівання, а не горіння. Тобто під час використання не виділяється ані дим, ані попіл*.    

Чи є запах від glo™?

При правильній експлуатації девайса ти не маєш відчувати жодних сторонніх запахів. Та іноді користувачі помічають, що під час використання glo™ з’являються сторонні присмаки або незнайомі аромати. Найчастіше це запах гару або кислуваті / гіркі нотки.

Чому може виникати неприємний запах? 

Неприємний запах або смак може свідчити, що пристрій експлуатується неправильно або стіки до нього зберігалися неналежним чином. Розглянемо кожну із причин окремо.

Перегрів стіка. Іноді нагрівальна камера glo™ з різних причин може перегрівати стік. Наприклад, якщо користувач робить «подвійну затяжку», тобто затягується двічі поспіль без паузи. У такому випадку пристрій може не встигнути охолонути, що призведе до появи інтенсивного гіркого присмаку та запаху гару під час використання glo™. 

Нагар або частинки тютюну всередині девайса. Пара, яка утворюється під час експлуатації glo™, може залишати нагар на стінках нагрівальної камери. Крім того, іноді всередині пристрою можуть залишатися частинки тютюну або паперу, яким огорнутий стік. Інструкція з експлуатації рекомендує чистити пристрій після кожної 20-ї сесії, тобто щоразу, коли закінчується пачка стіків. Якщо цього не робити, тверді частинки або нагар, що залишаються всередині пристрою, можуть призвести до появи неприємного запаху під час використання glo™.

Стіки втратили свої характеристики. Стіки, як і більшість тютюнової продукції, не мають терміну придатності. Та для найкращого досвіду використання, закриті пачки краще зберігати близько року з дати виробництва (дата вказана на кожній пачці виробу). Відкрита пачка також не містить визначеного терміну придатності, однак споживчі якості найкраще зберігатимуться протягом трьох місяців. Після цього стіки можуть стати занадто сухими, що вплине на їхній смак і аромат.

Стіки зберігалися неправильно. Усередині кожного стіка — високоякісний подрібнений тютюн, просочений гліцерином. Умови зберігання стіків для glo™ нескладні, але якщо їх не дотримуватися, це може призвести до появи неприємного запаху.   

  • стіки слід зберігати в прохолодному сухому місці;   
  • уникати прямого потрапляння сонячних променів;   
  • уникати вологих місць;   
  • не можна зберігати пачку поруч із продуктами, що мають сильний аромат.

Останній пункт особливо актуальний у випадку, якщо ти хочеш уникнути появи неприємного запаху під час сесій використання glo™. Також не бажано зберігати пачку у місцях, покритих свіжою фарбою або лаком, адже тютюн може швидко ввібрати неприємний аромат.

Несправність пристрою. У деяких випадках, залежно від того, як користуються девайсом glo™, несправність приладу також може вплинути на запах. Наприклад, камера може працювати неналежним чином та перегрівати або, навпаки, недостатньо нагрівати стік. Якщо ти підозрюєш, що твій glo™ потребує діагностики, рекомендуємо звернутися до служби підтримки користувачів glo™.  

Це можна зробити у кілька способів: 

  1. зателефонувати за номером 8008* для консультації; 
  2. віддати девайс на діагностику у будь-який офіційний магазин glo™ studio або glo™ pop-up у твоєму місті або за допомогою оновленого чат-бота @myglo_ua_bot у телеграмі; 
  3. безкоштовно обміняти протягом року з моменту покупки, якщо несправність є гарантійним випадком. Для цього необхідно мати чек або коробку з унікальним кодом і завітати в glo™ studio або glo™ pop-up. Зверни увагу, що після покупки девайс має бути зареєстрований на сайті. Детальніше про обмін дізнавайся за номером служби підтримки 8008*. Служба підтримки працює у будні дні з 8:00 до 22:00.  

Як почистити glo від запаха?  

Якщо ти все ж таки помітив неприємні аромати під час користування glo™, перш за все ми рекомендуємо впевнитись, що стіки, які ти використовуєш, зберігалися належним чином, а захисна плівка пачки не пошкоджена. Якщо зі стіками все гаразд, рекомендуємо почистити glo™ від запаху. Розказуємо докладніше про те, як почистити glo™. Тут допоможе спеціальна щітка, яка входить у набір до твого glo™. Прибрати бруд, нагар та тютюн, якщо він застряг всередині нагрівальної камери, можна також за допомогою спеціальних паличок для чищення, які можна купити на офіційному сайті бренда. Виробник не рекомендує використовувати будь-які інші інструменти для чистки, окрім паличок або щітки. Аби твій glo  функціонував справно, ти маєш регулярно проводити очищення. Щоб дізнатись, як прибрати запах від glo™ та як почистити glo™ від нагара, звернися до інструкції з експлуатації.  

Аксесуари для glo™ містять усе необхідне, аби прибрати запах glo™ у домашніх умовах. Але за бажання ти можеш здійснити професійну чистку девайса у будь-якому з фірмових просторів glo™ studio та glo™ pop-up. Щоб отримати послугу, не потрібно попередньо записуватись, чистка проводиться безкоштовно і триває приблизно 5 хвилин.

Інформацію про адреси та графік роботи найближчої для тебе студії або glo™ pop-up ти можеш дізнатися за телефоном 0-800-50-90-80 або 8008**. Також адреси ти можеш знайти за допомогою нового PWA-додатку «Мій glo™» для смартфона або у чат-боті в телеграмі @myglo_ua_bot

* Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 

** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.