Де купити glo™ в Івано-Франківську

Де купити glo™ в Івано-Франківську

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Девайси glo™ та стіки neo™ в Івано-Франківську можна знайти у великих супермаркетах та на АЗС, а також у спеціалізованих точках продажу та кіосках.

Фірмовий простір бренду — glo™ pop-up — розташований в одній з найпопулярніших точок міста — ТЦ «Велес» на вулиці Вовчинецька, 225а,. У зручному просторі glo™ pop-up можна не лише купити glo™ в Івано-Франківську, а й ознайомитися з повним асортиментом товарів бренду та першим спробувати новинки від бренду glo™. Консультанти допоможуть обрати девайс, розкажуть та запропонують спробувати стіки. Також у фірмовому просторі glo™ є можливість почистити пристрій або відправити його на утилізацію.   

Саме у просторі glo™ pop-up відвідувачі зможуть першими побачити всі новинки від glo™, провести тест-драйв продукції та придбати нові стіки, девайси та аксесуари. 

Як зараз працює магазин glo™ в Івано-Франківську? 

Зазвичай магазини бренду glo™ розміщуються у великих ТРЦ, що оснащені потужними генераторами. Тому можуть справно працювати, навіть попри відключення електроенергії, які почастішали у 2022 – 2023 роках. Та, перш ніж планувати свій візит у магазин glo™ в Івано-Франківську, радимо зателефонувати за номером, наведеним у кінці цього матеріалу, та перевірити режим роботи glo™ pop-up на момент дзвінка. Це допоможе тобі не змарнувати час та гарантовано спланувати свій візит. 

Де купити glo™ в Івано-Франківську?   

glo™ pop-up у ТЦ «Велес» 

вул. Вовчинецька, 225а, 

Години роботи — 10:00–21:00  

Телефон — +38 066 829 63 91

Дивитися на карті