Пристрій для нагрівання тютюну vs POD

Пристрій для нагрівання тютюну vs POD

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Що таке POD? 

POD-система — це відносно новий вид випаровувачів, так званий «закритий тип». Від звичайних електронних парогенераторів така система відрізняється більш удосконаленими технічними характеристиками, хоча принцип роботи залишається тим же — випаровування рідини. 

POD не має дуже об'ємного акумулятора, роблячи ставку на компактність і незвичайний дизайн пристроїв. Крім згаданого акумулятора, система має картридж, що виконує роль одночасно і резервуара для рідини, і камери для випаровування. Система називається «закритою» через свою конструкцію: блок із батареєю не розбирається і в разі поломки вимагає ґрунтовного ремонту або навіть повної заміни пристрою. 

Картридж всередині може бути двох типів: уже наповненим рідиною для випаровування або перезаправним. Незалежно від типу, він також є не розбірним і повністю змінюється в разі поломки або закінчення терміну служби.  

«Заряджається» картридж як звичайною рідиною, так і соляним нікотином. Однак під час сеансу відсутнє регулювання потужності й обмеження по часу «паріння», що може призвести до надмірного надходження нікотину до організму.

Що таке пристрій для нагрівання тютюну glo™ 

На відміну від випаровувачів рідини, девайси бренду glo™ нагрівають стіки, наповнені високоякісним тютюном, доводячи температуру тютюну до певних значень: 

Режим Standard:  

 • 240°C для пристрою glo™ Hyper+ 
 • 250°C для пристроїв glo™ PRO, glo™ PRO SLIM, glo™ Hyper+ UNIQ, glo™ Hyper X2 

Режим Boost:

 • 270°C для пристроїв glo™ Hyper+, glo™ Hyper+ UNIQ, glo™ Hyper X2 
 • 280°C для пристроїв glo™ PRO, glo™ PRO SLIM 

Нагрівання дозволяє розкрити насичений тютюновий смак, виключаючи при цьому утворення диму та попелу*. До того ж під час використання виділяється менше різкого запаху**. 

 

На відміну від класичної сигарети, пристрій для нагрівання glo™: 

 • не продукує диму і попелу*; 
 • має менш виражений запах, який не залишається на волоссі, руках та одязі**; 
 • розкриває справжній смак тютюну без присмаку тліючого паперу та гарі. 

 

Якщо порівнювати glo™ безпосередньо із рідинними POD-системами, відмінності також очевидні: 

 • glo™ зберігає справжній смак тютюну; 
 • не випаровує рідину, а нагріває тютюн; 
 • має обмеження за тривалістю сеансу; 
 • має два режими роботи — Standard і Boost; 
 • містить високоякісний тютюн, а не рідкий нікотин; 
 • glo™ не використовується з соляним нікотином; 
 • замість картриджів використовуються спеціальні стіки; 
 • користувачам доступна безкоштовна підтримка за телефоном гарячої лінії; 
 • на пристрій діє гарантія 12 місяців з дати придбання; 
 • наявність стильних аксесуарів, які роблять використання пристрою ще комфортнішим. 

 Стіки для glo™ 

Для всіх моделей glo™ розроблені спеціальні стіки neo™***. Вони не призначені для підпалювання і куріння класичним способом і містять високоякісний, спеціально підготовлений для нагрівання тютюн. Стіки діляться на два формати й використовуються з різними моделями пристроїв. 

Стіки формату «Нано» підходять для моделей glo™ PRO та glo™ PRO SLIM. 

Новіший формат стіків «Демі» використовується з лінійкою HYPER. Тобто ці стіки сумісні з пристроями: glo™ Hyper+, glo™ Hyper+ UNIQ, glo™ Hyper X2. 

Стіки різних форматів не взаємозамінними, адже мають різний розмір — стіки для моделей Hyper на 15% більші та містять на 30% більше тютюну, ніж стіки формату «Нано». Тому при покупці необхідно уважно перевіряти формат. 

Кожен із форматів має широку лінійку смаків, які можуть урізноманітнити сеанс споживання нікотину і розфарбувати його новими ароматними нотками. Увесь перелік стіків можна переглянути на офіційному сайті  бренду.  

 

Аксесуари для glo™ 

Повнолітні споживачі можуть вибрати безліч аксесуарів для свого пристрою glo™. Контейнери, чохли, додаткові засоби для догляду за девайсом**** та інші аксесуари можна придбати у магазинах glo™ studio та glo™ pop-up, а також на сайті myglo.com.ua. Дізнатись режим роботи найближчого для вас магазину glo™ ви можете за допомогою чат-бота в телеграмі @myglo_ua_bot або через новий PWA-додаток «Мій glo™». 

Чохли для glo™. Мають полімерну основу і різноманітне покриття: шкіряне, тканинне, силіконове. Чохли допомагають максимально убезпечити пристрій для нагрівання тютюну від подряпин, ковзання в руці, пом'якшують удар при падінні. Всі чохли для glo™ представлені в декількох кольорах, тому користувач легко підбере аксесуар під свої уподобання. 

Контейнер для використаних стіків. Може використовуватись як вдома, так і в автомобілі. Завдяки своєму компактному розміру контейнер легко поміщається у відділення для стаканів в авто, що дозволяє швидко утилізувати використаний стік, не відволікаючись від керування транспортним засобом. 

Магнітний тримач для пристрою glo™. Також використовується в автівці, дозволяє тримати пристрій для нагрівання тютюну під рукою або легко ставити його на підзарядку. Підходить лише для моделі glo™ PRO. 

Палички для чищення. До базового комплекту девайсу входить щітка для чистки glo™. Однак іноді її може бути недостатньо і пристрій вимагає більш ретельного догляду. Для таких випадків призначені палички для очищення зі спеціальним просоченням. Вони повторюють форму камери нагрівання і видаляють найбільш важкодоступні забруднення. Один комплект містить 20 паличок. 

Кабелі та адаптери. При проблемах у роботі оригінального кабелю glo™ вкрай не рекомендується використовувати сторонні засоби для зарядки, навіть якщо вони мають такий же роз'єм. Сила струму, який подається, може не відповідати технічним характеристикам пристрою, що може призвести до поломки glo™. При виході з ладу з такої причини пристрій не буде підлягати гарантійній заміні. Тому, в разі пошкодження кабелю або адаптера, користувач може купити оригінальні деталі для зарядки в фірмовому магазині. 

 
* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти. 
** У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти. 
*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 
**** Ця продукція призначена для використання виключно з glo™.