Пристрій для нагрівання тютюну vs POD

Пристрій для нагрівання тютюну vs POD

Сучасний ринок нікотиновмісної продукції пропонує повнолітнім споживачам усе більше девайсів, здатних повністю змінити уявлення про класичне куріння. Сьогодні поговоримо про те, що таке POD-системи та чим вони відрізняються від пристроїв для нагрівання тютюну бренду glo™.

Що таке POD

POD-система — це відносно новий вид випаровувачів, так званий «закритий тип». Від звичайних електронних парогенераторів така система відрізняється більш удосконаленими технічними характеристиками, хоча принцип роботи залишається тим же — випаровування рідини.

POD не має дуже об'ємного акумулятора, роблячи ставку на компактність і досить незвичайний дизайн пристроїв. Крім згаданого акумулятора, система має картридж, що виконує роль одночасно і резервуара для рідини, і камери для випаровування. Система називається «закритою» через свою конструкцію: блок із батареєю не розбирається і в разі поломки вимагає ґрунтовного ремонту або навіть повної заміни пристрою.

Картридж всередині може бути двох типів: уже наповненим рідиною для випаровування або перезаправним. Незалежно від типу, він також є не розбірним і повністю змінюється в разі поломки або закінчення терміну служби. 

«Заряджається» картридж як звичайною рідиною, так і соляним нікотином. Однак під час сеансу відсутнє регулювання потужності й обмеження по часу «паріння», що може призвести до надмірного надходження нікотину до організму.

Що таке пристрій для нагрівання тютюну glo

На відміну від випаровувачів рідини, девайси бренду glo працюють на основі технології  нагрівання тютюну, доводячи його температуру для певних значень:

 • 240-245°C у режимі Standard всіх пристроїв
 • 280°C у режимі Boost моделей pro і hyper

Нагрівання дозволяє розкрити насичений тютюновий смак, виключаючи при цьому утворення диму та попелу*. До того ж під час використання виникає менш різкий запах**, а аерозоль містить на 90% менше токсинів, ніж у димі сигарети***.

На відміну від класичної сигарети, пристрій для нагрівання glo™:

 • не продукує диму і попелу*;
 • має менш виражений запах, який не залишається на волоссі, руках та одязі**;
 • містить в аерозолі на 90% менше шкідливих токсичних речовин***, рекомендованих ВООЗ до зменшення;
 • розкриває справжній смак тютюну без присмаку тліючого паперу та гарі.

Якщо порівнювати glo™ безпосередньо із рідинними POD-системами, відмінності також очевидні:

 • glo зберігає справжній смак тютюну;
 • не випаровує рідину, а нагріває тютюн;
 • має обмеження за тривалістю сеансу;
 • моделі hyper та pro мають кілька варіантів потужності — Standard і Boost;
 • містить тютюн, а не рідкий нікотин;
 • glo не використовується з соляним нікотином;
 • замість картриджів використовуються спеціальні стіки;
 • користувачам доступна цілодобова підтримка за телефоном гарячої лінії;
 •  на пристрій діє гарантія 12 місяців з дати придбання;
 •  наявність різноманітних аксесуарів, які роблять використання пристрою ще більш комфортним.

Стіки для glo

Для всіх моделей glo розроблені спеціальні стіки neo****. Вони не призначені для підпалювання і куріння класичним способом і містять високоякісний, спеціально підготовлений для нагрівання тютюн. Стіки діляться на два формати й використовуються з різними моделями пристроїв.

Нано підходять для glo pro і nano, тоді як новий формат використовується тільки з новою моделлю hyper. Стіки не можуть бути взаємозамінними, адже мають різний розмір — стіки для glo hyper на 15% більші та містять на 30% більше тютюну, ніж стіки для glo pro і nano. Тому при покупці необхідно уважно перевіряти правильний формат.

Кожен із форматів має широку лінійку смаків, які можуть урізноманітнити сеанс споживання нікотину і розфарбувати його новими ароматними нотками.

Аксесуари для glo

Повнолітні споживачі можуть вибрати безліч аксесуарів для свого пристрою glo. У магазинах glo Studio, а також на сайті myglo.com.ua, представлені контейнери, чохли, тримачі, додаткові засоби для догляду за девайсом*****.

 •  Чохли. Мають полімерну основу і різноманітне покриття: шкіряне, тканинне, силіконове. Чохли допомагають максимально убезпечити пристрій для нагрівання тютюну від подряпин, ковзання в руці, пом'якшують удар при несподіваному падінні. Всі види чохлів представлені в декількох кольорах, тому користувач легко підбере аксесуар під свої уподобання.
 • Контейнери для використаних стіків. Можуть застосовуватися як вдома, так і в автомобілі. Завдяки своєму компактному розміру контейнери відмінно поміщаються у відділення для підстаканників, що дозволяє швидко утилізувати використаний стік, не відволікаючись від керування транспортним засобом.
 • Магнітний тримач для пристрою glo™. Також використовується в автівці, дозволяє тримати пристрій для нагрівання тютюну під рукою або легко ставити його на підзарядку.
 • Палички для очищення. До базового комплекту девайсу входить щіточка для очищення камери нагрівання. Однак іноді її може бути недостатньо і пристрій вимагає більш ретельного догляду. Для таких випадків призначені палички для очищення зі спеціальним просоченням. Вони повторюють форму камери нагрівання і видаляють найбільш важкодоступні забруднення. Один комплект містить 20 паличок.
 • Кабелі та адаптери. При проблемах у роботі оригінального кабелю glo вкрай не рекомендується використовувати сторонні засоби для зарядки, навіть якщо вони мають такий же роз'єм. Сила струму, який подається, може не відповідати технічним характеристикам пристрою, що може призвести до поломки glo. При виході з ладу з такої причини пристрій не буде підлягати гарантійній заміні. Тому, в разі пошкодження кабелю або адаптера, користувач може купити оригінальні деталі для зарядки в фірмовому магазині.

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
* У порівнянні зі звичайною сигаретою під час куріння. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
*** Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої glo™. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.
**** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.
***** Ця продукція призначена для використання виключно з glo™.