Комфортний старт: поради новим користувачам glo™

Комфортний старт: поради новим користувачам glo™

Ти повнолітній споживач нікотину і плануєш приєднатись до родини glo™, але ще не маєш досвіду з девайсами для нагрівання тютюну? Цей гайд саме для тебе. Розповідаємо, що варто врахувати для належного знайомства з продукцією бренду glo™.

Ми вже розповідали, чому glo™ — альтернатива сигаретам. Якщо ти плануєш кинути курити сигарети, не відмовляючись від споживання нікотину, і з цією метою розглядаєш девайс glo™, маємо для тебе кілька лайфхаків, що допоможуть визначитися з вибором і не зіпсувати перше враження. 

 

Перш ніж придбати девайс 

Три види девайсів: glo™ HYPER, glo™ HYPER+ та glo™ PRO, два види стіків та кілька колекцій різноманітних смаків — здається, обрати формат з першого разу не так легко. Якщо відчуваєш, що потрібна допомога, ми завжди готові відповісти на твої запитання. 


Як обрати девайс?  

— Завітати в магазини glo™

У кожному фірмовому просторі тобі докладно розкажуть про відмінності пристроїв, як ними користуватись та доглядати. До того ж, тут завжди представлений великий вибір смаків стіків, які можна продегустувати на місці та обрати ті, що сподобалися найбільше. 

— Пройти тест-драйв 

Користуйся девайсом три дні, щоб зрозуміти усі його переваги. Тест-драйв можна замовити: 

  • на сайті — просто заповни форму тут; 
  • у фірмових просторах glo™ studio та glo™ pop-up; 
  • за допомогою чат-бота @myglo_ua_bot у Telegram; 
  • звернувшись до служби підтримки за номером 8008; 
  • звернувшись до бренд-амбасадора glo™. 

Ти можеш записатись на безкоштовний тест-драйв будь-якого з пристроїв glo™. Після подачі заявки з тобою зв'яжеться бренд-амбасадор glo. При зустрічі розкаже про всі переваги пристрою, поділиться корисними порадами щодо використання девайсу. Також він допоможе тобі підібрати стіки.  

 — Звернутися до бренд-амбасадора 

Маєш друзів, які замовляли девайс через амбасадора? Тоді ти можеш звернутися до нього на пряму та оформити тест-драйв glo.  

Приємний бонус: якщо тебе порекомендує чинний користувач glo, то після придбання девайсу та верифікації ви отримаєте по 128 бонусів на рахунок Glo Bonus Club. 

Спробував девайс Pro, але не впевнений у своєму виборі? Нема питань — замовляй девайс Hyper+, щоб легше зрозуміти, який із варіантів glo™ для тебе найкращий. 

Як використовувати пристрій? Дивись відео інструкцію

 

Протягом тест-драйву та після нього 

Обери правильні стіки 

Якщо вибір пристрою позаду, час знайти свої стіки. Пам’ятай, що існують два види стіків neo™: одні підходять лише для девайсів HYPER та HYPER+, інші — для glo PRO, NANO, Series 2.0. Неправильно підібрані стіки можуть пошкодити девайс і точно зіпсують враження. Годі й казати, що спроба використати пристрій glo™ зі звичайними сигаретами точно не буде вдалою. 

Отже, правило перше — обрати правильні стіки до твого девайса.  

Тепер до смаків: в Україні представлені капсульні та безкапсульні стіки. Докладно про їх різновиди читай тут. 

Для того, щоб підібрати для себе найкращі стіки, тримай кілька порад: 

  • Завітай у магазини glo™ спробуй різні види та смаки. Це максимально комфортно, безкоштовно, а ще ми запропонуємо тобі чашечку кави. Адреси магазинів шукай тут
  • Замов мікс-блок на сайті для Hyper+ або дві пачки кожного виду для Pro. Так ти зможеш спробувати якомога більше та обрати ті, що підходять саме тобі. 
  • Спробуй різні види стіків під час спілкування з бренд-амбасадором. Адже краще один раз спробувати, ніж здогадуватися з опису.  

Пам’ятай, що пристрої glo™ щодня стають усе популярнішими, тому придбати їх можна не лише у фірмових просторах, але й у великих супермаркетах, на АЗС і в сотнях кіосків по всій країні. Найближчу точку продажу можна знайти за допомогою чат-бота — @myglo_ua_bot, також він допоможе замовити стіки з доставкою додому чи до найближчого відділення «Нової пошти». 

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання. 

Не поєднуй із сигаретами 

Якщо glo™ для тебе — спосіб кинути курити сигарети, при цьому продовжуючи споживати нікотин, у такому випадку варто відмовитися від сигарет на період використання glo™. Горіння та нагрівання тютюну — різні технології, про кожну з яких ми вже докладно розповідали, і міксування цих двох підходів може зіпсувати досвід від glo™. 

Однак зважай, що системи нагрівання тютюну, до яких належить і технологія glo™, не варто сприймати як спосіб кинути курити, адже вони містять нікотин, що викликає залежність.   

 

Variants of glo

Підбери правильний режим 

А ти знаєш, що будь-який із пристроїв glo™ має 2 режими нагрівання? Стандартний режим обіцяє довшу сесію, а у режимі Boost девайс нагріється швидше і досвід споживання буде більш інтенсивним. Режим вплине на насиченість смаку тютюновмісного стіку, тому варто пересвідчитись, який із них ти обрав. 

Стандартний режим активується, якщо натискати кнопку керування протягом 3 секунд, а якщо дотримати до 5 секунд, увімкнеться Boost. Про те, що запускався посилений режим, тобі повідомить друга вібрація. 

Крутого користування glo™!