Комфортний старт: поради новим користувачам glo™

Комфортний старт: поради новим користувачам glo™

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Ми вже розповідали, чому glo™ — альтернатива сигаретам. Якщо ти плануєш кинути курити сигарети, не відмовляючись від споживання нікотину, і з цією метою розглядаєш девайс glo™, маємо для тебе кілька лайфхаків, що допоможуть визначитися з вибором і не зіпсувати перше враження.  

Перш ніж придбати девайс  

Пʼять видів девайсів: glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ, glo™ HYPER X2, glo™ PRO та glo™ PRO SLIM, два формати стіків та кілька колекцій різноманітних смаків — здається, обрати стартовий набір glo™ з першого разу не так легко. Якщо відчуваєш, що потрібна допомога, ми завжди готові відповісти на твої запитання.

Як обрати девайс?   

— Завітати в магазини glo™. У кожному фірмовому просторі тобі докладно розкажуть про відмінності пристроїв, як ними користуватись та доглядати. До того ж, тут завжди представлений великий вибір смаків стіків, про які ти можеш дізнатись докладніше та  обрати ті, що сподобалися найбільше.  

— Пройти тест-драйв. Користуйся девайсом три тижні, щоб зрозуміти усі його переваги. Тест-драйв можна замовити:  

  • на сайті — просто заповни форму тут;  
  • у фірмових просторах glo™ studio та glo™ pop-up;  
  • за допомогою чат-бота @myglo_ua_bot у Telegram;  
  • звернувшись до служби підтримки за номером 8008;  
  • звернувшись до бренд-амбасадора glo™.  

Ти можеш записатись на безкоштовний тест-драйв будь-якого з пристроїв glo™. Після подачі заявки з тобою зв'яжеться бренд-амбасадор glo™. При зустрічі розкаже про всі переваги пристрою, поділиться корисними порадами щодо використання девайсу. Також він допоможе тобі підібрати стіки.   

 — Звернутися до бренд-амбасадора. Маєш друзів, які замовляли девайс через амбасадора? Тоді ти можеш звернутися до нього на пряму та оформити тест-драйв glo™.   

Приємний бонус: якщо тебе порекомендує чинний користувач glo™, то після придбання девайсу та верифікації ви отримаєте по 128 бонусів на рахунок glo Bonus Club.  

Спробував девайс із серії PRO, але не впевнений у своєму виборі? Нема питань — замовляй девайс із серії HYPER, щоб зрозуміти, який із варіантів glo™ для тебе найкращий.  

Протягом тест-драйву та після нього  

Обери правильні стіки. Якщо вибір пристрою позаду, час знайти свої стіки. Пам’ятай, що існують два види стіків neo™: стіки формату «Демі» підходять лише для девайсів серії HYPER, а формат «Нано» розроблений для glo™ PRO та glo™ PRO SLIM. Неправильно підібрані стіки можуть пошкодити девайс і точно зіпсують враження. Годі й казати, що спроба використати пристрій glo™ зі звичайними сигаретами точно не буде вдалою.  

Отже, правило перше — обрати правильні стіки до твого девайса.   

Тепер до смаків: в Україні представлені капсульні та безкапсульні стіки. Докладно про їх різновиди читай тут.  

Для того, щоб підібрати для себе найкращі стіки, тримай кілька порад:  

Пам’ятай, що пристрої glo™ щодня стають усе популярнішими, тому придбати їх можна не лише у фірмових просторах, але й у великих супермаркетах, на АЗС і в сотнях кіосків по всій країні. Найближчу точку продажу можна знайти за допомогою чат-бота — @myglo_ua_bot, також він допоможе замовити стіки з доставкою додому чи до найближчого відділення «Нової пошти» на офіційному сайті.

Не поєднуй із сигаретами  

Якщо glo™ для тебе — спосіб кинути курити сигарети, при цьому продовжуючи споживати нікотин, у такому випадку варто відмовитися від сигарет на період використання glo™. Горіння та нагрівання тютюну — різні технології, про кожну з яких ми вже докладно розповідали, і міксування цих двох підходів може зіпсувати досвід від glo™.  

Однак зважай, що системи нагрівання тютюну, до яких належить і технологія glo™, не варто сприймати як спосіб кинути курити, адже вони містять нікотин, що викликає залежність.

Підбери правильний режим  

А ти знаєш, що будь-який із пристроїв glo™ має два режими нагрівання? Стандартний режим обіцяє довшу сесію, а у режимі Boost девайс нагріється швидше і досвід споживання буде більш інтенсивним. Режим вплине на насиченість смаку тютюновмісного стіку, тому варто пересвідчитись, який із них ти обрав.  

У пристроях glo™ HYPER+, glo™ HYPER+ UNIQ, glo™ PRO та glo™ PRO SLIM стандартний режим активується, якщо натискати кнопку керування протягом 3 секунд, а якщо дотримати до 5 секунд, увімкнеться Boost. Про те, що запустився посилений режим, тобі повідомить друга вібрація. Якщо ж ти власник найновішого пристрою від бренду glo™ — HYPER X2 — то для увімкнення режиму Boost скористайся окремою кнопкою на корпусі девайса.  

Бажаємо крутого користування glo™!  

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними і викликають звикання.