Чи можна курити стіки neo glo, як сигарету

Чи можна курити стіки neo glo, як сигарету

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Власники пристроїв для нагрівання тютюну знають, що glo – це інноваційна технологія індукційного нагрівання. Вона розкриває багатогранний смак спеціально підготовленого для нагрівання тютюну, представлених у вигляді тютюнових стіків*. В актуальній лінійці бренду є багато смаків, де крім насиченого смаку є нотки кокоса, ягід, м'яти, ментолу тощо. 

Девайси потрібно використовувати тільки разом із призначеними для них стіками певного формату. Не можна застосовувати замість них класичні сигарети, оскільки це може негативно позначитися на досвіді використання пристроїв для нагрівання тютюну, та стати причиною поломки девайсу. 

Але чи можна курити стіки glo, як сигарети? Робити цього не рекомендується з низки причин. 

Чому тютюнові стіки потрібно використовувати тільки з пристроями бренду glo 

Слід нагадати, що девайси тільки нагрівають тютюн до температури 250-280°C, внаслідок чого утворюється насичений нікотином аерозоль**. В той час, як під час куріння сигарети тютюн спалюється, а температура при цьому досягає близько 900°C. 

Також у тютюнових стіках використовуються спеціально відібрані сорти тютюну, які готуються саме для нагрівання, а не спалювання.  

Якщо вас цікавить, чи можна підпалювати стіки та курити, як сигарети, зробити це у вас не вийде, адже такий тютюн не призначений для спалювання, тому смак може виявитися неприємним. 

Як треба користуватися 
тютюновими стікам neo glo 

Використовувати стіки варто тільки разом із девайсами для нагрівання. Зверніть увагу, що їхні розміри мають збігатися: 

  • для glo pro потрібні тютюнові стіки neo формату nano; 
  • для glo hyper та glo hyper+ потрібні стіки neo нового формату demi – зі збільшеною кількістю тютюну та насиченішим смаком***. 

Тільки в цьому випадку ви можете розраховувати на те, що пристрої для нагрівання тютюну працюватимуть правильно, а стіки – будуть тільки нагріватися, а не спалюватися. Крім цього в актуальній лінійці є варіанти з різними смаками, які знаходяться в додатковій капсулі. З її допомогою можна змінити тютюновий смак, додавши в нього нотки стиглих ягід, соковитого кавуна, тропічних фруктів тощо. 

*  Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання. 

** Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну.  Цей продукт не виключає всі ризики та містить нікотин, що викликає залежність. 

*** У порівнянні зі стіками для glo pro у форматі нано