Де придбати glo у Дніпрі

Де придбати glo у Дніпрі

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

Для тих, хто планує купити glo™ в Дніпрі існує безліч варіантів. Ви можете замовити продукцію на офіційному сайті бренду з доставкою «Новою поштою». Завітати до фірмових просторів glo™ у форматі glo™ studio або glo™ pop-up у найбільших торгівельних центрах міста. А для тих, хто шукає стіки neo™ — варіантів ще більше. Сьогодні стіки для glo™ в Дніпрі можна придбати у 957 точках продажу: у великих мережах супермаркетів «Сільпо» та «АТБ», на автозаправках Okko, WOG, а також сотнях тютюнових кіосків та спеціалізованих магазинах.  

Та за додатковим сервісом краще зайти у фірмові магазини glo™ studio або glo™ pop-up. Розповідаємо, що саме тобі там можуть запропонувати. 

Чому варто відвідати фірмові магазини glo™ у Дніпрі?  

  • Познайомитись з асортиментом — у просторі glo™ у Дніпрі представлені усі моделі пристроїв, аксесуари до них, а також повна лінійка смаків стіків neo™.  
  • Отримати консультацію — якщо у тебе є будь-які питання, щодо технології, відмінностей різних девайсів та смаків стіків — у фірмовому просторі ти зможеш знайти відповіді на кожне із них. Кваліфіковані консультанти допоможуть розібратись з усіма питаннями та покажуть, як користуватись або доглядади за твоїм glo™. 
  • За сервісною підтримкою — у фірмовому магазині glo™ studio можна не тільки отримати корисну інформацію, купити пристрої або аксесуари до них, але й полагодити девайс у разі поломки. Фахівець проведе діагностику пристрою, а  якщо несправність усунути неможливо, допоможе розібратись чи підпадає поломка під умови гарантійної заміни. Та нагадуємо, що не варто намагатися полагодити пристрій glo™ самостійно, оскільки порушення цілісності корпусу скасовує можливість гарантійного обміну.  

Безкоштовний тест-драйв від glo 

Працівники фірмових точок продажу допоможуть також записатись на glo™ тест-драйв у Дніпрі, який зараз триває 21 день. Консультант відповість на всі питання, розкаже, як користуватися пристроєм нагрівання тютюну та доглядати за ним, та допоможе заповнити необхідні папери. 

Як зараз працюють магазини glo™ в Дніпрі?  

На жаль, через аварійні та стабілізаційні відключення світла по всій Україні, торговельні центри не завжди можуть забезпечити стабільну роботу. Деякі з них мають генератори, тому їх години роботи біль-менш прогнозовані. Так, наприклад, про роботу навіть під час стабілізаційних відключень повідомляє ТЦ «Караван» та ТЦ Passage у Дніпрі. Проте, перш ніж завітати до glo™ studio або glo™ pop-up у будь-якому місті України ми радимо подзвонити безпосередньо у магазин та запитати найактуальнішу інформацію. Таким чином ти убезпечиш себе від втрати часу, якщо виявиться, що магазин не працює. 

Також за додатковою інформацією ти можеш звернутися за допомогою до оновленого чат-боту @myglo_ua_bot у телеграмі або ж подзвонити до безкоштовної служби підтримки клієнтів бренду glo™ за номером 8008*. Зауваж, що служба підтримки бренду glo™ працює з понеділка до п’ятниці з 8:00 до 21:00 (за умови, якщо немає відключень електроенергії). 

Де купити glo™ в Дніпрі?

ТРЦ Karavan   

вул. Нижньодніпровська, 17.   

Працює без вихідних з 10:00 до 19:00   

Телефон +38 099 7470659   

   

ТЦ Passage   

просп. Дмитра Яворницького, 50.   

Працює без вихідних з 10:00 до 19:00   

Телефон +38 050 3591158   

  * Тільки для повнолітніх.