Де придбати glo у Дніпрі

Де придбати glo у Дніпрі

Усі актуальні моделі пристроїв для нагрівання тютюну hyper+ та pro від glo у Дніпрі ви знайдете у фірмових магазинах та точках бренду: ТЦ «Passage», ТЦ «МОСТ-Сіті» та ТЦ «Караван».

Купити glo в Дніпрі зараз не дуже складно. Продукція бренду, що стрімко набирає популярності, представлена ​​по всьому місту. Уже зараз у вас є можливість купити стіки для glo в Дніпрі в 957 точках продажу: у великих мережах супермаркетів Сільпо та АТБ, на автозаправках Okko, WOG, а також сотнях тютюнових кіосків та спеціалізованих магазинах. Крім фірмових магазинів та точок продажу, ви можете відвідати фірмові магазини glo studio, де також можна купити стіки. 

Чому варто відвідати фірмовий 
магазин glo studio у Дніпрі? 

 • Особисте знайомство з асортиментом — усі моделі пристроїв, аксесуари до них, а також повну лінійку смаків стіків neo ви можете детально вивчити за допомогою консультації зі спеціалістом; 
 • Презентація від glo — представник бренду презентує вам девайси, що цікавлять. Ви дізнаєтеся, як працює технологія нагрівання тютюну, як влаштовані пристрої та чим вони відрізняються, як за ними доглядати; 
 • Сервісна підтримка — у фірмовому магазині glo Studio можна не тільки дізнатися корисну інформацію, купити додаткові аксесуари та спробувати нові стіки, але й полагодити свій девайс у разі поломки. Фахівцями буде проведено діагностику пристрою і, якщо несправність усунути неможливо, ви отримаєте нову модель девайсу (відповідно до умов гарантії). Не варто намагатися полагодити свій пристрій glo самостійно, оскільки порушення цілісності корпусу скасовує можливість гарантійного обміну. 

   На пристрої нагрівання тютюну та стіки для glo ціна в Дніпрі однакова по всій Україні. 

   Асортимент магазинів 
   glo у Дніпрі 

   Усі актуальні моделі пристроїв для нагрівання тютюну hyper+
   та pro від glo у Дніпрі ви знайдете у фірмових магазинах та
   точках бренду: 

   • Фірмовий магазин glo Studio, ТЦ «Passage» 

   glo днепр пассаж

   пр-т Дмитра Яворницького, 50 

   0800 509 080 

   Пн-Нд 10:00–21:00 

   • Фірмовий магазин glo Pop-up, ТЦ «МОСТ-Сіті» 

   glo днепр мост сити

   вул. Глінки, 2 

   0800 509 080 

   Пн-Нд 10:00–22:00 

   • Фірмовий магазин glo Pop-up, ТЦ «Караван» 

   glo днепр караван

   вул. Нижньодніпровська, 17 

   0800 509 080 

   Пн-Нд 10:00–22:00 

   Безкоштовний тест-драйв від glo 

   Дружелюбні працівники фірмових точок продажу допоможуть  познайомитися з glo тест-драйв у Дніпрі, який доступний кожному зацікавленому клієнту.  Консультант відповість на всі питання, розкаже, як користуватися пристроєм нагрівання тютюну та доглядати за ним, після чого ви зможете впродовж 3 днів користуватися ним абсолютно безкоштовно. 

   Бренд glo також здійснює безкоштовну доставку пристроїв по всій Україні, у тому числі для жителів Дніпра.