glo hyper plus

glo hyper plus

Особливості девайсів glo hyper plus, як вони працюють, та які стіки neo можна з ними використовувати.

В актуальному модельному ряді представлено три девайси для нагрівання тютюну, одним з яких є новинка glo hyper plus. Стильний витончений дизайн, два режими роботи та можливість здійснювати до трьох сесій поспіль – це тільки деякі з переваг цих пристроїв. 

Головна особливість пристроїв glo hyper plus – інноваційна технологія індукційного нагрівання тютюну. Вона дозволяє розкрити багатогранний смак тютюнових стіків, що виготовляються із спеціально відібраних сортів тютюну та призначені для використання з пристроями glo hyper+.  

Як працюють пристрої
glo hyper plus 

 • Індукційне нагрівання в пристроях glo являє собою прогресивну технологію нагрівання тютюну, яка працює наступним чином: ви розміщуєте тютюновмісний стік всередині пристрою; 
 • металева камера нагрівається за допомогою спеціального індуктора та впливу магнітного поля; 
 • через 15-20 секунд починається сесія, яка триває 3-4 хвилини в залежності від режиму, що був обраний (Standard або Boost). 

Технологія індукційного нагрівання в glo hyper plus забезпечує виразний смак тютюну. 

Під час роботи пристрою попіл не утворюється, оскільки стік не спалюється, а тільки нагрівається до температури в 250-280°С. Внаслідок цього процесу не з'являється дим, а тільки насичений нікотином аерозоль.* 

Особливості девайсів 
glo hyper plus 

Лінійка цих пристроїв представлена ​​моделями з витонченим дизайном у класичних кольорах: синьому, білому, чорному та золотому.  

Всі девайси  glo hyper plus мають два режими роботи – Standard та Boost із посиленим нагріванням тютюнових стіків. Завдяки Boost-режиму можна отримати більш насичений тютюновий смак. 

Зверніть увагу: разом із glo hyper plus можна використовувати тільки призначені для нього стіки neo формату demi. Вони містять на 30% більше тютюну, ніж у стіках тоншого формату, що позначається й на насиченості тютюнового смаку**. На одному заряді девайсу можна провести до 20 сесій ***. 

glo hyper plus:
широкий вибір стіків 

Разом із пристроями glo hyper та hyper+ можна використовувати тільки стіки відповідного формату demi, які представлені широким асортиментом смаків: 

 • Pineapple Berry Mix – зі смаком кокосу, ананасу і чорниці; 
 • Pina Сoolada – смак кокосу та ананасу із солодким присмаком; 
 • Terracotta Tobacco – насичений тютюновий смак із кремовими нотками; 
 • Bright Tobacco – смак класичного тютюну; 
 • Brilliant Berry – ягідний смак із солодкими нотками; 
 • Watermelon Mix – смак м'яти і кавуна; 
 • Magnetic Pineapple – смак тропічних фруктів; 
 • Redberry Pastel – смак ментолу та червоних ягід. 

Замовляйте безкоштовний тест-драйв – послугу, завдяки якій ви зможете скористатися пристроєм glo hyper plus перед придбаннями протягом 3 днів. Зробити це ви зможете по контактним телефонам 0 (800) 50-90-80 або 8008**** 

* Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.  

**  У порівнянні зі стіками для glo pro у форматі нано. 

*** При використанні в режимі Boost. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.  

**** Дзвінки безкоштовні. Тільки для повнолітніх.