Як влаштувати вечірку на одного і розважитись

Як влаштувати вечірку на одного і розважитись

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

У друзів не завжди є час, аби зібратися разом і влаштувати вечірку, але це не причина відмовляти собі в розвагах. То що ж тоді робити? Відповідь дуже проста: влаштовувати вечірку на одного.  

Такі події — цілком нормальне явище і трапляються у житті кожної людини. Наприклад, комусь хочеться побути на самоті, приділити час собі і перезавантажитися, а інтровертам взагалі комфортно здебільшого проводити час наодинці з собою.  

Та чим відрізняється вечірка на одного від просто приємного вечора вдома? Твоє завдання — відволіктися від рутини і наповнити цей день новими враженнями або справами, на які ти зазвичай не знаходиш часу або ресурсів. Сьогодні — твій вечір, і ти маєш провести його максимально гедоністично. А ми підготували кілька порад, що допоможуть створити максимально комфортні умови для цього.  

 

Декор  

Як і кожна вечірка, свято на одного також потребує особливого декору. Нехай ним стане… звичний стан речей у домі. Не потрібно нічого прибирати чи витрачати купу часу, аби розкласти одяг на полицях за кольорами і сезонами. Нехай усе залишається на своїх місцях, адже такої вечірки в тебе точно ще не було!  

Зазвичай люди готуються до приходу гостей і витрачають години на прибирання та підготовку. Сьогодні тільки від тебе залежить, чи будеш ти це робити. Якщо хочеться запаритися з декором, піймати кожну пилинку і дістати гірлянди — будь ласка. Не чіпати нічого і почати святкувати через хвилину після закінчення робочого дня — вперед. Розвісити по квартирі улюблені ялинкові прикраси влітку — а чому б, власне, і ні? Головне пам’ятай: сьогодні вечір для тебе, тому нехай все буде так, як ти хочеш. 

 

Їжа  

Можливо, в нотатках завалявся рецепт, до якого ніяк не доходять руки? Або хочеться замовити щось смачне, що давно хотілося б спробувати? Не відмовляй собі в цьому.  

Пам’ятай, це вечірка на одного, а отже тобі не потрібно ні з ким радитись і замовляти або готувати щось таке, що сподобалося б усім. Тут ти приймаєш гостей і водночас саме ти — головний гість вечора.  

Ця порада стосується всього — напоїв, страв та улюбленого смаку gloтм, яким ти можеш користуватися вдома, тож тобі не доведеться мерзнути на балконі й відволікатися від веселощів. 

 

Макіяж і дрес-код  

Одягай найулюбленіші речі. Навіть якщо це літні шорти, а за вікном — лютий. Не варто чекати вдалого часу чи події, аби нарешті вбратися у те, що справді подобається. Якщо це буде сукня в паєтках чи старе кігурумі — будь ласка. Головне, аби тобі подобався твій зовнішній вигляд.  

Solo party

До речі, те саме стосується макіяжу. Яскравий мейк чи нестандартна кислотна помада — підійде будь-який лук, в якому тобі комфортно. Головне — не стримувати себе і не соромитися експериментувати, адже все це ти робиш тільки для себе. 

 

Розваги  

Є купа розваг, які можна зробити наодинці. Як щодо того, аби потанцювати під улюблену музику? Не стримуватися в рухах і годинами крутити на повторі улюблену пісню чи один альбом?  

З іншого боку — можна влаштувати кіномарафон. Наприклад, ніч улюблено серіалу. Або чому б не зробити вечір рефлексії та перезавантаження? Як варіант — організувати арт-терапію і створити колаж із журнальних вирізок, або в тиші і спокої намалювати картину.  

Головне, аби цей вечір подобався тобі. Тільки від тебе залежить, коли вечірка почнеться, адже не потрібно чекати нікого з гостей. До речі, закінчуєш її так само ти.  

Та якою б не була твоя вечірка на одного, пам’ятай, у неї є одне найважливіше правило: будь собою, і тоді кожна хвилина пройде неймовірно.