Де купити glo™ у Львові

Де купити glo™ у Львові

У місті Лева для всіх користувачів glo™ щоденно працює одразу три зручні простори:  glo™ studio і дві фірмові точки glo™ pop-up у найбільших торгово-розважальних центрах міста. 

У самому центрі Львова, на площі Галицькій, 20, розташована зручна glo™ studio. Це не просто фірмовий магазин, де можна купити glo™ у Львові, а великий простір, де повнолітні споживачі тютюну зможуть протестувати продукцію бренду в повному асортименті. Відвідувачам glo™ studio запропонують не тільки особисто ознайомитися з інформацією про технологію, а й відпочити у спеціально відведеній зоні і, звичайно ж, випити запашної львівської кави.  

 

Зручну фірмову точку glo™ pop-up можна також знайти в одному з найпопулярніших ТРЦ міста — King Сross Leopolis. Точка бренду розташована на першому поверсі, одразу біля ескалатора, який веде в розважальну зону центру.  

 

Крім того, glo™ pop-up також чекає на відвідувачів найбільшого торговельно-розважального центра Західної України — Victoria Gardens, що на Кульпарківській, 226А. Він працює на годину довше, ніж інші — з 10:00 до 22:00, а знайти фірмову точку glo™ дуже легко — на першому поверсі ТРЦ, одразу біля головного входу. 

 

Ти можеш завітати до glo™ studio чи glo™ pop-up, щоб купити glo™ у Львові,  за консультацією, технічною підтримкою, а також здати свій девайс на чистку або утилізацію. 

 

У кожному з просторів glo™ на відвідувачів чекатимуть кваліфіковані консультанти, які здатні відповісти на будь-яке питання, пов’язане з продукцією. Вони допоможуть повнолітнім споживачам тютюну провести тест-драйв пристроїв чи нових стіків.  

 

Якщо ж ти хочеш просто купити glo™ у Львові або придбати стіки, зробити це можна у будь-якому районі міста. З кожним днем бренд стає все популярнішим, а тому знайти його можна у ___ точках продажу, від великих супермаркетів до АЗС та Т-кіосків у спеціалізованих магазинах. 

 

Де купити glo™ у Львові?  

glo™ studio у центрі міста 

Площа Галицька, 20 

10:00–21:00 

 

glo™ pop-up в ТРЦ King Kross Leopolis 

Вулиця Стрийська, 30 

Шукай на першому поверсі біля ескалатора, що веде на розважальну зону. Тобі потрібен дальній вхід від автобусних зупинок. 

10:00–21:00

 

glo™ pop-up в ТРЦ Victoria Gardens 

Вулиця Кульпарківська, 226А, 1 поверх, галерея ліворуч від центрального входу.  

10:00–22:00 

 

Дивитися на карті