Точки продажу glo™ у Одесі

Точки продажу glo™ у Одесі

В Одесі працюють одразу три спеціалізовані простори бренду glo™ в різних районах міста, де відвідувачі можуть не тільки купити нові пристрої glo™ та стіки, а також  отримати всю необхідну інформацію про продукцію.

Бренд glo™ швидко набирає популярність, а тому сьогодні ви зможете знайти продукцію в багатьох пунктах продажу. Купити glo™ в Одесі можна в багатьох торгових точках. Це великі супермаркети, АЗС Okko, WOG і, звісно ж, спеціалізовані магазини та кіоски. 

Крім того, в Одесі працюють спеціалізовані точки та фірмові магазини бренду glo™. Найбільший простір glo™ studio розташований у самому центрі міста на вулиці Дерибасівській. Там можна не лише ознайомитися з продукцією бренду glo™, а також провести тест-драйв нових пристроїв та стіків у комфортних умовах.

  

Також купити glo™ в Одесі можна в ТРЦ Riviera Shopping City і ТРЦ City Center на проспекті Небесної Сотні, 2. Там розташовані зручні простори glo™ pop-up. Знайти їх можна на першому поверсі кожного з двох торговельно-розважальних центрів.    

 

простір glo™ studio розташований у самому центрі міста на вулиці Дерибасівській

 

До фірмових просторів варто завітати, аби вибрати свій glo™ PRO або glo™ HYPER+ та за бажанням провести тест-драйв. Крім того, відвідувачам фірмових магазинів запропонують першими ознайомитися з новинками від бренду glo™, а також провести час у зручній зоні просто посеред міста чи ТРЦ.  

Консультанти допоможуть відвідувачам купити glо™ в Одесі, почистити пристрій, відправити його на безпечну утилізацію. Фірмові чохли, аксесуари для пристроїв та контейнери для стіків так само можна придбати у спеціалізованих магазинах glo™.  

 

 

neo sticks odessa

Де купити glo™ в Одесі?  

 

glo™ studio на Дерибасівській 

вулиця Дерибасівська, 31

10:00 – 22:00  

 

glo™ pop-up у ТРЦ Riviera Shopping City 

Південна дорога, 101А, 1 поверх, вхід 2 

10:00 – 22:00 

 

glo™ pop-up у ТРЦ City Center  

проспект Небесної Сотні, 2, 1 поверх, 2 черга 

10:00 – 22:00 

Дивитися на карті