Як працюють системи для нагрівання тютюну

Як працюють системи для нагрівання тютюну

Якщо ви є повнолітнім користувачем пристроїв glo, ви вже знаєте, що це альтернативний спосіб споживання тютюну та нікотину. glo швидко завойовує прихильників, то ж часто чути питання щодо принципу його роботи та «начинки».

Якщо ви є повнолітнім користувачем пристроїв glo, ви вже знаєте, що це альтернативний спосіб споживання тютюну та нікотину. glo швидко завойовує прихильників, то ж часто чути питання щодо принципу його роботи та «начинки». Давайте розглянемо, як працює пристрій та чому він став поширеною альтернативою класичному курінню.

Відмінність між класичними сигаретами та пристроєм для нагрівання тютюну

Перша й найбільша відмінність – це відсутність горіння. Під час куріння сигарета горить за температури близько 900ºС. У цей час із тютюну виділяється потрібний курцеві нікотин, спалений тютюн та папір димлять, перетворюються на попіл. Більш того, у той же час відбувається вивільнення смол та токсинів, які споживач вдихає разом із димом.

Система для нагрівання тютюну працюють інакше. Вона не спалює тютюн, а доводить його до температури у 245-280ºС. Горіння при цьому не відбувається, але стік нагрівається достатньо для вивільнення нікотину. До того ж, такий спосіб насичення дозволяє відчути справжній тютюновий смак, без домішок горіння. У підсумку маємо необхідне насичення нікотином, багатогранний смак, відсутність попелу та диму*, а також на 95% менше токсинів**, якщо порівнювати зі звичайною класичною сигаретою.

Один сеанс споживання нікотину триває десь 3,5-4 хвилини. Заряду вистачає приблизно до 20 сеансів поспіль***, за умови повністю зарядженого акумулятора.  

Що знаходиться всередині glo

Цікаво дізнатися, з чого складається пристрій для нагрівання тютюну? Це просто. Всередині glo міститься блок живлення (акумуляторна батарея), що дозволяє системі працювати, та приєднана до нього нагрівальна камера. Окрім цього, в систему для нагріву тютюну вмонтовано простий міні-комп’ютер, що передає сигнали на кнопку управління. Завдяки йому ми можемо отримати певні світові сигнали, що сповіщають про тривалість сеансу, рівень зарядки та вірогідні причини поломки glo.

Для коректної роботи glo потребує догляду, як і будь-який інших технічний пристрій. Ось декілька основних порад для його довговічної роботи:

  1.  Заряджайте пристрій для нагрівання тютюну тільки через оригінальний фірмовий кабель\адаптер. Справа в тому, що сторонні кабелі можуть мати той самий роз’єм, але зовсім інший рівень напруги – недостатній для якісної зарядки чи, навпаки, занадто потужний. Усе це призводить до псування акумуляторної батареї та суттєво скорочує її термін життя. Якщо ви загубили адаптер, або кабель зіпсувався – краще купити нові аксесуари у фірмовому магазині glo.
  2. Не забувайте доглядати за камерою нагрівання. Так, всередині неї не відбувається горіння, але стік нагрівається до досить високої температури. Через це на стінки камери можуть налипати шматочки паперу, або на її дно може висипатися сухий тютюн. Тому чищення потрібно робити через кожні 20 сеансів. Використовувати для цього необхідно тільки спеціальні «інструменти» – щіточку-йоршик, що входить до комплекту, або спеціальні просочені палички для біль ретельного чищення. Придбати їх можна на сайті чи у фірмових магазинах glo Studio. ВАЖЛИВО зазначити, що для процедури чищення не можуть використовуватися ацетон, спирт або будь-які інші хімічні сполуки. Їх застосування може призвести до збоїв у роботі чи повного ушкодження системи нагріву тютюну
  3. Використовуйте захисні чохли. Силіконові, шкіряні або текстильні чохли можуть подовжити життя вашого пристрою та довше зберегти його привабливий зовнішній вигляд. Вони дещо пом’якшать удар від падіння, вбережуть glo від подряпин та бруду. Текстильні та шкіряні вироби мають тверду пластикову основу. Силіконові – невеликі та гнучкі, вони майже не збільшують габарити пристрою.

Одне з найголовніших правил використання пристрою для нагріву тютюну – не намагайтеся використовувати з ним класичні сигарети. Це не просто не ефективно, але й може вплинути на роботу glo, адже сигарети мають інший розмір, а тютюн усередині них зовсім не призначений для нагрівання. 

Як споживати нікотин за допомогою glo

Отже, ми розібралися, як поводитися з glo, та що класичні сигарети з ним не використовуються. Як же ш тоді споживати нікотин? За допомогою стіків! Це тютюнові вироби****, візуально схожі на сигарети, але меншого розміру та зі спеціально підготованим відновленим тютюном усередині. Стіки бувають двох різновидів, залежно від моделі самого glo:

  • стіки neo для glo pro – також підходять для ранніх чи лімітованих моделей, які вже не представлені на сайті. Це так звані «класичні» стіки для glo: містять добірний відновлений тютюн Вірджинія та Преміум Тюб фільтр, завдяки якому стік не деформується під час сеансу. Стіки представлені різноманіттям смаків: класичні тютюнові, ароматизовані, а також з капсулою. Загалом – 6 смаків.
  • стіки neo для glo hyper – мають новий формат. Вони на 15% більші за класичні стіки для glo pro, а також містять на 30% більше тютюну для повного насичення. Саме через це стіки нового формату можуть використовуватися тільки з glo hyper та не підходять для систем нагрівання тютюну інших моделей. На вибір споживача також представлено 6 яскравих смаків: від класичного тютюнового, до ягідного чи тропічного. Стіки цього формату також мають Premium Tube фільтр та додатково містять тонку обгортку з фольги, що запобігає тління стіка під час сеансу. 

 

Не сигаретний дим, а аерозоль від нагрітого тютюну. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloтм. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

*** При повністю зарядженому акумуляторі і може відрізнятися залежно від поведінки споживача.

**** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.