Які способи вживання нікотину зараз популярні в Україні та світі

Які способи вживання нікотину зараз популярні в Україні та світі

Автор
glo™ консультант Знавець інсайтів у світі glo™

glo™ призначений для повнолітніх споживачів нікотиновмісної продукції.     

Повнолітні споживачі нікотину все частіше відмовляються від класичних способів паління і шукають, яка заміна сигаретам може бути оптимальною. Ще одним поштовхом для цього став законопроєкт щодо обмежень для виробників тютюнових виробів, який вступив у дію в Україні з липня 2023-го. 

Зараз у світі неабияк популярні вейпи, електронні сигарети та нікотинові паучі (як альтернатива снюсу). Варіантів доволі багато. Окремий пункт — пристрій для нагрівання тютюну glo™, що за досвідом використання найближче нагадує традиційне тютюнопаління.

Сучасні способи вживання нікотину 

Існують традиційні і сучасні способи вживання нікотину. До традиційних відносяться сигарети, снюс, а також жувальний чи нюхальний тютюн. А які ж альтернативи бувають? 

До прикладу, електронні сигарети. Чи не перша технологія, створена, як заміна сигаретам і класичному палінню. В їх основі — нагрівальний елемент і рідина, насичена нікотином. На ринку сьогодні можна знайти одно- та багаторазові варіанти таких девайсів. Згідно з цьогорічними змінами, рідини до «електронок» тепер не мають містити смакових домішок.  

Вейпи мають схожий принцип дії. Всередині пристрою — спіраль, що нагріває рідину, з якої в процесі утворюється пара. Та основна відмінність вейпів від інших способів — повна відсутність тютюну. 

Нікотинові паучі VELO*, як альтернатива снюсу та іншим способам перорального споживання нікотину. Снюс — це традиційний спосіб споживання нікотину через тютюнові «подушечки». З часом цей процес удосконалювався і сьогодні на заміну снюсу з’явилися нікотинові паучі VELO. Це насичені нікотином саше, які мають схожий принцип дії. Їх основна перевага — відсутність у складі тютюну. Завдяки сучасній технології нікотинові паучі VELO можна вживати будь-де, непомітно для оточення та без наслідків для усмішки.  

Окремою категорією, що пропонує альтернативу курінню, стала технологія нагрівання тютюну, до якої належать і девайси бренду glo™. Вона набуває все більшої популярності в Україні та світі. Перевага приладів нагрівання тютюну в тому, що при їх використанні відсутній процес горіння**. Спеціальний циліндр нагріває тютюнові стіки***, таким чином вивільняючи аерозоль, насичений нікотином. Крім того, стіки до гло за формою нагадують класичні сигарети, тому ідеально підійдуть користувачам, які шукають заміну традиційному палінню.  

А тепер зʼясуємо, де купити glo™.

Замовити glo™ 

Знайти продукцію glo™ можна на АЗС, у супермаркетах та спеціальних тютюнових магазинах. Офіційний магазин бренду пропонує оригінальні девайси та стіки glo™ за актуальними цінами. Крім того, онлайн представлений повний асортимент товарів і актуальні новинки.  

Офіційний сайт glo™ пропонує також послугу доставки від «Нової пошти». Скористатися нею можуть всі населені пункти України, де працюють відділення цього поштового оператора. Мешканці Києва також можуть забрати свої замовлення в поштоматах InPost.

* 18+ Цей продукт містить нікотин і викликає залежність. Тільки для повнолітніх осіб, які споживають нікотин. 

** Нагріває тютюн, без горіння. Цей продукт не виключає всіх ризиків та містить нікотин, що викликає залежність. 

*** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.