Хащозавр пішов з насидженого місця: в Харкові трансформували Зелені сходи на Театральному провулку

За результатами голосування Зелені сходи на Театральному провулки стали локацією-переможницею в Харкові. Харків’яни обирали поміж Костюринським провулком, де мешкав Парковкозавр, Річкозавром в районі Центрального ринку та Хащозавром, який причаївся на Зелених сходах. Останній — назавжди покинув локацію.

Перемога над Хащозавром

Раніше на цій локації мешкав Хащозавр. Поки в майстерні виготовляли все необхідне для облаштування його колишнього лігва, в Instagram проєкту відбулося голосування за колір лавочок на локації. Харків’яни вирішили, що найкраще пасуватиме їх улюбленим Зеленим сходам жовтий колір, яскравого сонячного відтінку. Наразі трансформація завершилася: всі конструкції встановлені на місці, й кожен охочий може оцінити круті зміни, зроблені за допомогою тактичного урбанізму.

Що було не так з локацією?

Занедбані сходи на Театральному узвозі давно заросли кущами і покрилися сміттям. Локація розташована в центрі міста, проте містяни ходили сходами лише в разі потреби і часто обирали інші, більш зручні маршрути.

ЩО змінилося?

Між центром і набережною з’явився сучасний та яскравий маршрут з місцями для відпочинку. Протяжність шляху на ній підкреслили нові артелементи, а на хвилеподібних «хребтах»-лавках тепер можна зупинитися та перепочити. Серед інших конструкцій були встановлені інтерактивні музичні труби, завдяки яким можна чути один одного на відстані. Ще локацію було освітлено, тому тепер прогулюватися сходами безпечно та приємно в будь-який час. Трансформація Зелених сходів на Театральному провулку завершилася, тому оновлена локація доступна всім охочим.

Лайк тактичному урбанізму

1 коментар

  • Жанна самойленко

    Все чудово

Залишити коментар

Залишаючи коментар Ви надаєте свою персональну згоду на його попередню обробку та модерацію та згоду на обробку персональних даних