Сила маленьких трансформацій

Урбазаврів подолано: урбаністична кампанія «Місто vs. Урбазаври»

Команда glo™ трансформувала занедбані локації в трьох містах України.

Бренд glo™ вірить, що саме маленькі зміни дають поштовх змінам глобальним як у місті, так і в країні. Саме тому весною-літом 2021 року ми реалізували глобальну урбаністичну кампанію, головною мета якої — покращити благоустрій українських міст.

Кампанія «Місто vs. Урбазаври» за підтримки бренду glo проходила в Києві, Харкові та Одесі. Разом з ГО «Міські реформи» ми дослідили урбаністичну проблематику, поспілкувалися з локальними експертами та обрали 9 локацій у кожному місті, які потребують нагальної трансформації. Ці занедбані локації — Урбазаври. Шляхом голосування в кожному місті ми визначили по одній локації, які із занедбаного міського простору успішно трансформували на сучасні комфортні споти — в цьому і полягає сила маленьких трансформацій.

Про те, як змінилися ці локації, читайте далі на нашій сторінці.

показати ще
Тактичний урбанізм в Україні

В основі кампанії «Місто vs. Урбазаври» лежать принципи тактичного урбанізму: популярного міжнародного напрямку з благоустрою міст. В його основі — «теорія малих справ»: маленькі зміни є поштовхом до глобальних трансформацій. Разом ми перемогли трьох урбаністичних монстрів, тому нові сучасні та комфортні споти у вашому місті вже чекають на вас.

12 вересня відбулося гучне відкриття оновленої київської локації. Як все відбувалося — дізнавайтеся на нашому сайті або в Instagram.

ХАРКІВ | Зелені сходи
ОДЕСА | Грецька площа
КИЇВ | НАБЕРЕЖНА РІЧКИ ЛИБІДЬ
Новини

Урбазаврам вхід заборонено: як пройшла фінальна вечірка на оновленій київській локації

12 вересня відбулося офіційне відкриття трансформованої локації в Києві та водночас запальна урбан-вечірка.

Читати далі

Завершилася трансформація Грецької площі в Одесі: тіньові модулі, зелені зони, гамаки

Трансформація Грецької площі, локації-переможця урбаністичної кампанії «Місто vs. Урбазаври» в Одесі, добігла кінця.

Читати далі

Завершилася трансформація Зелених сходів на Театральному провулку в Харкові: артмаршрут, оглядовий майданчик та зони відпочинк

Трансформація Зелених сходів на Театральному провулку, локації-переможця урбаністичної кампанії «Місто vs. Урбазаври» в Харкові,  добігла кінця.

Читати далі

Завершилася трансформація набережної річки Либідь у Києві: галерея просто неба, артнавігація, зони відпочинку та кінотеатр

Добігла кінця трансформація набережної річки Либідь  — локації-переможця урбаністичної кампанії «Місто vs Урбазаври» в Києві.

Читати далі

ІНТЕРАКТИВНА ТРАНСФОРМАЦІЯ: МІСТЯНИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОЄКТУВАННІ ЛОКАЦІЙ

У межах урбаністичної кампанії «Місто VS Урбазаври» локації-переможці в Києві, Одесі та Харкові знаходяться в процесі трансформацій.

Читати далі

УРБАНІСТИЧНА КАМПАНІЯ У РОЗПАЛІ: ВЖЕ Є ПРОЄКТИ ОНОВЛЕНИХ ЛОКАЦІЙ

ГО «Міські реформи» вже розробили проєкти оновленого міського простору.

Читати далі

ПОЛЮВАННЯ НА УРБАЗАВРІВ ЗАВЕРШЕНО: ЯКІ ЛОКАЦІЇ ПЕРЕМОГЛИ У ГОЛОСУВАННІ ТА БУДУТЬ ТРАНСФОРМОВАНІ

Кожен охочий міг долучитися до кампанії та віддати голос за Урбазавра, якого хоче спекатися, та міський простір, що хоче змінити на краще.

Читати далі

ТАКТИЧНИЙ УРБАНІЗМ В УКРАЇНІ: ЯК ВПОЛЮВАТИ УРБАЗАВРА ТА ТРАНСФОРМУВАТИ ЛОКАЦІЮ У СВОЄМУ МІСТІ НА КРАЩЕ

Бренд glo™ разом із ГО «Міські реформи» запустили урбаністичну кампанію «Місто VS Урбазаври».

Читати далі

СИЛА МАЛЕНЬКИХ ТРАНСФОРМАЦІЙ

Бренд glo™ разом із ГО «Міські реформи» запустили урбаністичну кампанію «Місто vs Урбазаври». За кожним із Урбазаврів стоїть занедбана локація.

Читати далі