Водозавр пішов з насидженого місця: в Києві трансформували набережну річки Либідь

За результатами голосування набережна річки Либідь стала локацією-переможницею в Києві. Кияни обирали поміж міським простором на Рейтарській, де мешкав Брудозавр, Мостозавром під Гаванським мостом та Водозавром, який причаївся на узбережжі річки Либідь. Останній — назавжди покинув насиджене місце.

Перемога над Водозавром

Раніше на цій локації мешкав Водозавр. Команда бренду glo™ разом з урбаністами перетворили колись непомітну й сіру зону на березі річки Либідь у сучасний суспільний простір для відпочинку й прогулянок. Сила тактичного урбанізму полягає в маленьких змінах. І хоча такі дії не вирішують глобальних проблем, це дає змогу експериментувати у міському просторі та закладати базу для великих перетворень у майбутньому.

Що було не так з локацією?

Ще недавно річка Либідь нагадувала потужний струмок, повз який простягається занедбана здичавіла територія. Більшість киян та гостей міста ніколи не були на цій локації та навіть не чули про те, що в Києві є ще одна локація з річкою, окрім Дніпра. Команда бренду glo™ вирішила це виправити: ми мріяли оновити занедбану локацію та відкрити людям комфортний доступ до води, а набережну перетворити на яскраве місце для прогулянок та вечірок.

ЩО змінилося?

Оновлена локація знаходиться на березі річки Либідь в районі провулка Фізкультури, недалеко від станції метро «Олімпійська»

За підтримки КП «Плесо» та Управління екології та природних ресурсів ми прибрали територію берега, розфарбували покриття в яскраві кольори, встановили лавки, натягнули навіси і навіть проклали міні-містки на інший берег. Все це зроблено з метою привернути увагу до нової зони відпочинку й продемонструвати, що навіть з допомогою невеликих тактичних змін можна перетворити занедбану локацію на місце комфортного та приємного відпочинку.

Лайк тактичному урбанізму

6 коментарі

 • Віктор

  Дякую, вчора там був- це вогонь! :)

 • OOP

  Стало дійсно круть-круть. Не зупиняйтесь! По Либіді багато такіх локацій, та й поки не холодно цє цікаве місце для прогулянок. Дякую вам.

 • Loot

  Летимо дивитися, дуже гарна ідея!!!

 • Игорь

  Как-же круто! Большие изменения всегда начинаются с малых шагов, ещё немного, и возможно больше урбанистических проектов будет воплощено в жизнь в Киеве))

 • Ирина

  Молодцы!!! Очень крутое, не стандартное решение! С удовольствием там побывали и остались довольны, задумка супер. Надеюсь это только начала Преображения этого места!

Залишити коментар

Залишаючи коментар Ви надаєте свою персональну згоду на його попередню обробку та модерацію та згоду на обробку персональних даних