КИїВ. НАБЕРЕЖНА РІЧКИ ЛИБІДЬ

Ця локація була обрана у Києві для трансформації за результатами голосування. Кияни обирали поміж Урбазаврів на Рейтарській, під Гаванським мостом, та Урбазавром, який причаївся на узбережжі річки Либідь.

Що не так з локацією?

Ще нещодавно могутня річка Либідь наразі нагадує лише потужний струмок, повз який простягається занедбана здичавіла територія. Більшість киян та гостей міста ніколи не були на цій локації та навіть не чули про те, що в Києві є ще одна річка, окрім Дніпра. Команда бренду glo вирішила це виправити: ми мріяли повернути річку місту, та відкрити людям доступ до води, а набережну перетворити на комфортне місце для прогулянок та вечірок.

ЩО змінилося?

Нова локація з'явилася на березі річки Либідь в районі провулка Фізкультури, недалеко від станції метро "Олімпійська".
За підтримки КП «Плесо» та Управління екології та природних ресурсів ми прибрали територію берега, розфарбували покриття в яскраві кольори, встановили лавки, натягнули навіси і навіть проклали міні-містки на інший берег. Все це зроблено з метою привернути увагу до нової зони відпочинку і продемонструвати що навіть за допомогою невеликих тактичних змін можна перетворити навіть дуже занедбану локацію на місце комфортного та приємного відпочинку.

Лайк тактичному урбанізму

Перемога над урбазавром

Команда бренду glo разом з урбаністами перетворила колись непримітну і сіру зону на березі річки Либідь в чудовий суспільний простір для відпочинку і прогулянок. Сила тактичного урбанізму у маленьких змінах і хоч такі дії не вирішують глобальних проблем, це дає змогу експериментувати у міському просторі та закладати базу для великих перетворень у майбутньому!

Залишити коментар

Зауважте, коментарі повинні бути затверджені до їх публікації