ОДЕСА. ГРЕЦЬКА ПЛОЩА

Саме ця локація була обрана в Одесі для трансформації за результатами голосування. В Одесі голосували за боротьбу з Урбазаврами на Грецькій площі, Ланжероні та у сквері на Польському узвозі.

Що не так з локацією?

Площа — популярне місце в самому центрі Одеси. Під час реконструкції декілька років тому її оновили, збудувавши новий торгівельний центр. Проте можливостей для відпочинку на самій площі майже не було, влітку не було де сховатися від палючого сонця і навіть коли спека спадала ввечері, на площі не ставало більше людей, бо місць для сидіння не було, і почилити компанією можна було хіба що на парапетах.

ЩО змінилося?

На Грецькій площі облаштували зону для відпочинку. Біля непрацюючого фонтану встановили лавки, навіси від сонця, гамаки і дерева в діжках.

Лайк тактичному урбанізму

Перемога над урбазавром

На зміни, які відбулися на Грецької площі звернула увагу місцева влада та навіть запланувала на наступний рік капітальний ремонт фонтанів. Великий простір в серці міста, який пустував довгі роки наразі затишний та повний життя. Теперь там є де сховатись від сонця, перепочити та комфортно провести час з друзями. Вважаємо – це справжня перемога, якою можна пишатися!

Залишити коментар

Зауважте, коментарі повинні бути затверджені до їх публікації