Площозавр пішов з насидженої локації: в Одесі трансформували Грецьку площу

За результатами голосування Грецька площа стала локацією-переможницею в Одесі. Одесити обирали поміж сквером на Польському узвозі, де мешкав Руїнозавр, Пляжозавром на «Ланжероні» та Площозавром, який причаївся на Грецькій площі. Останній — назавжди покинув насиджене місце.

Перемога над Площозавром

Раніше на цій локації мешкав Площозавр. На зміни, які відбулися на Грецькій площі, звернула увагу місцева влада та навіть запланувала на наступний рік капітальний ремонт фонтанів. Великий простір в серці міста, який пустував довгі роки — наразі затишний та повний життя. Теперь там є де сховатись від сонця, перепочити та комфортно провести час з друзями.

Що було не так з локацією?

Грецька площа — популярне місце в самому центрі Одеси. Під час реконструкції декілька років тому її оновили, збудувавши новий торгівельний центр. Проте можливостей для відпочинку на самій площі майже не було. Влітку містяни не могли сховатися від палючого сонця, а навіть коли спека спадала, на площі не ставало більше людей через відсутність зон відпочинку. Тому почилити компанією можна було хіба що на парапетах.

ЩО змінилося?

На Грецькій площі облаштували зону для відпочинку. Біля непрацюючого фонтану встановили лавки, навіси від сонця, гамаки і дерева в діжках.

Лайк тактичному урбанізму

Залишити коментар

Залишаючи коментар Ви надаєте свою персональну згоду на його попередню обробку та модерацію та згоду на обробку персональних даних